Aktualności

W nowym roku szkolnym 2014/2015 stanęły przed nami nowe wyzwania twórcze. Grupa najmłodsza tj. „Teatrzyk Jak Się Patrzy" jest na etapie integrowania grupy. Doszło do niej wielu nowych uczestników. „Teatr Jak Się Patrzy” rozpoczął działania nad scenariuszem pod roboczym tytułem „Beztroskie lata". Młodsza grupa gimnazjalna rozwija swój warsztat sceniczny poprzez pracę nad interpretacją tekstu, usprawnianie ciała. Wkrótce przejdzie do działań nad spektaklem teatralnym opartym na tekstach K. I. Gałczyńskiego. Starsza grupa gimnazjalno – licealna intensywnie pracuje nad etiudą „Nauczyciel”. Scenka stanowi element całego widowiska, które zaprezentowane zostanie w dniu 15.10.2014 w Operze i Filharmonii Podlaskiej z okazji wręczenia statuetek „Nauczyciel Mądry Sercem"