Rozkład zajęć w poszczególnych pracowniach

PRACOWNIE PLASTYCZNE:

Dorota Świdzińska:

wtorek 16.15-19.30 grupa początkująca
środa 16.15-19.30 grupa  zaawansowana
sobota 9.00-12.15 grupa zaawansowana

„Kreatywne zajęcia plastyczne” , Grupa Młodzieżowa, Grupa Licealna– Monika Sienkiewicz

sobota 12.30–15.45 Kreatywne Zajęcia Plastyczne. Grupa pierwsza (4 klasa SP)
czwartek 16.30–19.45 Kreatywne Zajęcia Plastyczne. Grupa druga (5 klasa SP)
środa 16.15–19.30 Grupa Młodzieżowa (12-14 lat)
piątek 17.00–20.15 Grupa Licealna - zaawansowana

Dorota Kluczyk

piątek:
16.15-17.45 grupa I, s. 13
18.00-19.30 grupa II, s.13
sobota:
8.50-10.20 grupa I, s.13
10.30-12.00 grupa II, s.13

„Eksperymenty plastyczne” - Martyna Dworakowska

poniedziałek :

16.00-17.30, grupa 5-6 lat, s. 13
17.45-19.15, grupa 7-8 lat, s. 13
piątek 15.15-16.45, grupa 9-11 lat, s. 8

„Inspiracje” - Renata Kaczyńska-Łuba

poniedziałek 16.00-19.15

Pracownia rysunku i malarstwa – Zbigniew Świdziński

wtorek 16.00-19.15 grupa początkująca (13-15 lat)
czwartek 16.00-19.15 grupa zaawansowana (15-17 lat)

Pracownia rzeźby – Jan Gładyszewski; Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Broniewskiego 1

poniedziałek 14.00-17.15 grupa początkowa i średniozaawansowana
wtorek: 14.00-17.15 grupa początkowa i średniozaawansowana
wtorek 16.00-19.15 grupa zaawansowana

PRACOWNIE TEATRALNE:

Beata Miastkowska

poniedziałek 16.15-17.50 grupa dziecięca, średniozaawansowana
wtorek 16.30-19.40 grupa gimnazjalna średniozaawansowana
środa 16.00-17.35 grupa dziecięca, średniozaawansowana
czwartek 16.30-19.40 grupa młodzieżowa, zaawansowana

Jolanta Rynkowska

wtorki i środy 17.45-19.20 grupa dziecięca starsza
środa 16.00-17.35 grupa dziecięca młodsza
piątek 17.00-18.35 grupa dziecięca młodsza

Ewa Gajewska-Jasińska

Teatr Szóstka
poniedziałek:
16.15-17.50 grupa dziecięca (7-11 lat), sala nr 9
18.00-19.35 grupa dziecięca (7-11 lat), sala nr 3
piątek:
15.55-17.55 grupa 11-14 lat (15.55-16.55 sala 3, 16.55-17.55 sala 9)
18.05-20.05 grupa zaawansowana od 14 roku życia (18.05-18.45 sala 9, 18.45-20.05 sala 3)

PRACOWNIE TANECZNE:

Bogusława Kalisz:

Grupa I (dzieci i młodzież uczęszczająca już na zajęcia taneczne)
wtorek 18.15-19.35, s. 6
środa 18.05-20.00, s. 6
Grupa II (dzieci 6-8 lat - początkujące)
wtorek 16.50-18.20, s. 6
czwartek 17.30-19.05, s. 7
Grupa III (dzieci i młodzież powyżej 8 lat - początkująca)
środa 16.30-18.00, s. 6
czwartek 16.00-17.30, s.7

Jarosław Tomalak

Grupa I – KTT OPTIS
wtorek 18.10-19.45 MDK
czwartek 18.10-19.45 (SP nr 19, ul. Mieszka I 18, Białystok)
Grupa II - początkująca /klasy 0-III/
poniedziałek 16.30-18.05 (SP nr 19, ul. Mieszka I 18, Białystok)
czwartek 16.30-18.05 (SP nr 19, ul. Mieszka I 18, Białystok)

Aneta Sokólska

poniedziałek:
16.50-18.30 (s. 7) grupa Twist
18.35-20.05 (s. 7) grupa Lollipop
wtorek:
16.30-18.10 (s. 7) grupa Lollipop
18.15-19.55 (s. 7) grupa Dance Girl
czwartek:
16.00-17.40 (s. 6) Twist
17.45-19.20 (s. 6) grupa Dance Girls

Elżbieta Ożlańska

poniedziałek (Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Piastowska 3d)
16.00-17.35 - Heca Kids
17.40-19.15 - Heca
19.20-20.55 - Heca Juniorzy Młodsi
wtorek (MDK)
16.30-18.05 - Heca Juniorzy
środa (MDK)
16.00-17.35 - Heca Kids
17.40 - 19.15 - Heca
19.20 - 20.55 - Heca Juniorzy Młodsi
piątek (MDK)
17.00 - 18.35 - Heca Juniorzy

Achmed Tashaev

Szkoła Podstawowa nr 26 (ul. Radzymińska 11)
taniec kaukaski, czeczeński, gruziński i Osiatyński
czwartek 17.30-19.05
sobota 12.15-15.00
niedziela 12.15-15.00

PRACOWNIE MUZYCZNE:

Michał Wadowski

czwartek 12.00-18.10
piątek 12.50-18.50
(zajęcia raz w tygodniu, 45 minut, terminy ustalane indywidualnie, grupy maksymalnie 3-osobowe)

Barbara Kornacka

czwartek 16.00-17.30 grupa 7-11 lat
piątek 16.00-19.00, sobota 9.00-12.00 grupa 12-18 lat
środa 17.45-19.15, czwartek 17.30-19.00, piątek 19.00-20.30 grupa 16-25 lat

Wiesław Mikś:

poniedziałek:
16.00-17.10 gitara początkująca
17.20-18.55 Młodzieżowy Klub Piosenki
wtorek:
14.45-15.30 ukulele dla dorosłych
16.00-17.10 ukulele grupa 1
środa:
17.20-18.55 gitara grupa średniozaawansowana
19.00-20.35 Młodzieżowy Klub Piosenki
czwartek 18.10-19.25 gitara grupa początkująca
piątek 18.10-19.45 Młodzieżowy Klub Piosenki
sobota:
11.00-12.15 ukulele grupa 2
13.00-14.35 zespół rockowy

Zdzisława Paulińska

Zespół instrumentów klawiszowych początkujący
poniedziałek 16.00-17.35
czwartek 16.00-17.35
Zespół instrumentów klawiszowych średniozaawansowany
poniedziałek 18.15-19.50
czwartek 17.45-19.20
Zespół wokalno-gitarowy początkujący
środa 16.30-18.05
sobota 14.00-15.35
Zespół wokalno-gitarowy zaawansowany
środa 18.15-19.50
sobota 15.45-17.20

Magdalena Nowicka; Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Pułaskiego 96

wtorek:
8.55-9.40 grupa II B  sala 110
14.45-15.30 grupa II A sala 311
15.35-16.20 grupa I A sala 311
16.25-17.10 grupa I A sala 313
piątek:
8.00-8.45 grupa II A sala 110
8.50-9.35 grupa I B sala 110
9.40-10.25 grupa I B, sala 110
12.40-13.25 grupa II B sala 230

PRACOWNIE FOTOGRAFICZNE:

Andrzej Górski

poniedziałek:
16.30-18.00 grupa dziecięca początkująca, IV LO, ul. Zwierzyniecka 9A
18.10-19.40 grupa dziecięca zaawansowana, IV LO, ul. Zwierzyniecka 9A
wtorek:
16.30-18.00 grupa gimnazjalna początkująca, IV LO, ul. Zwierzyniecka 9A
18.10-20.40 grupa zaawansowana młodzieżowa, IV LO, ul. Zwierzyniecka 9A

 Jerzy Lech

piątek:
14.00-15.35 uczniowie LO przy Politechnice Białostockiej, ul. Wiejska 45a – grupa początkująca
15.40-17.20 uczniowie LO przy Politechnice Białostockiej, ul. Wiejska 45a – grupa zaawansowana
sobota:
10.00-11.35. grupa początkująca, IV LO, ul. Zwierzyniecka 9a
11.40-13.20 grupa zaawansowana, IV LO, ul. Zwierzyniecka 9a 

Kazimierz Jankowski

piątek 15.00-20.00 – wszyscy chętni, IV LO, ul. Zwierzyniecka 9a

PRACOWNIA ANIMACJI I FILMU

Elwira Małyszko

wtorek 8.00-9.35 Politechnika Białostocka (pół grupy)
środa:
16.00-17.30 dziecięca średniozaawansowana (pół grupy) IV LO, ul. Zwierzyniecka 9A
17.45-19 30 dziecięca średniozaawansowana (pół grupy) IV LO, ul. Zwierzyniecka 9A
czwartek:
16.00 – 17.30 dziecięca początkująca (pół grupy) IV LO, ul. Zwierzyniecka 9A
17.45-19.30 dziecięca początkująca (pół grupy) IV LO, ul. Zwierzyniecka 9A
piątek 16.30-19.30 młodzieżowa zaawansowana (pół grupy co dwa tygodnie) IV LO, ul. Zwierzyniecka 9A

PRACOWNIE MODELARSKIE:

Pracownia Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego – Jerzy Dzienis

sobota 9.00-12.35 młodzież od klasy III szkoły podstawowej

Pracownia Techniki Lotniczej – Edward Trzciński

poniedziałek:
godz. 8.00-9.40 (SP nr 50, ul. Pułaskiego 96; Białystok)
godz. 10.10-12.20 (SP nr 19, ul. Mieszka I 18; Białystok)
godz. 16.00-17.35 (SP nr 52 ul. Dojlidy Górne 48; Białystok)
czwartek:
godz. 13.40-15.15 (SP nr 19, ul. Mieszka I 18; Białystok)
piątek
godz. 14.00-16.25 (SP nr 50, ul. Pułaskiego 96; Białystok)

PRACOWNIE SZACHOWE:

 Kamila Klimaszewska

Zespół 1 zaawansowany (turniejowy/ELO) środa godz. 17.30-19.55
Zespół 2 zaawansowany (Rn 1600-1800) poniedziałek godz. 18.05-20.30
Zespół 3 średniozaawansowany (Rn 1250-1400) z podziałem na 2 grupy:
poniedziałek godz. 16.00-17.55
wtorek godz. 17.45-19.40 (SP nr 33, Piastowska)​ 

Ewa Rudnik

 środa:
„Edukacja przez szachy” 15.15 –16.50, sala 16
zespół 6-latków 17.10-18.45 (od 1 stycznia do 28 lutego 2018 r.​ – sala 16 MDK)
piątek:
16.15-17.50 siedmiolatki grupa początkująca
18.00-19.35 siedmio i sześciolatki kontynuacja z ubiegłego roku
sobota 9.15-10.45 gra sparingowa (chętne dzieci ze wszystkich grup)

Janusz Taranienko

wtorek 16.15-17.50 zespół początkujący (MDK)
wtorek 18.15-19.55 zespół średniozaawansowany (MDK)
środa 13.20-15.45 – uczniowie LO przy Politechnice Białostockiej, ul. Wiejska 45a
czwartek:
16:15-17:50 zespół początkujący (MDK)
18.15-19.55 zespół średniozaawansowany (MDK)

Pracownia informatyczna

 Robert Laskowski, ul. Piastowska 11

poniedziałek 16.00-19.15 grupa średniozaawansowana
czwartek 16.00-19.15 grupa średniozaawansowana
piątek 16.00 - 19.15 grupa zaawansowana
sobota 9.00 – 12.15 grupa podstawa

Pracownia krawiecka

Ewa Samojlik

poniedziałek 16.00- 19.15 Projektowanie i szycie 2 (średniozaawansowana)
czwartek16.00-19.15 Projektowanie i szycie 3 (zaawansowana)
piątek 16.00-19.15 Projektowanie i szycie 1 (początkująca)

Pracownia arteterapii

Aleksandra Meina

„Dobry Start”, poniedziałek 17.00 – 18.35, sala nr 6

 Pracownia j. niemieckiego 

Karolina Żeszko

piątek 16.30-19.00
sobota 8.15-10.30

PRACOWNIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Justyna Adamowicz

Godz. Poniedziałek sala 12, Środa sala12 Godz. Sobota sala 9
15:00-15:45 Grupa 3 Grupa 4 9:00 - 9:45 Grupa 8
15:50-16:35 Grupa 3 Grupa 4 9:50 - 10:35 Grupa 7
16:45-17:30 Grupa 2 Grupa 2 10:45 - 11:30 Grupa 6
17:35-18:20 Grupa 2 Grupa 2 11:35 – 13:05 Grupa 5
18:30-19:15 Grupa 1 Grupa 1
19:20-20:00 Grupa 1 Grupa 1 13:10 - 14:00 Teatr /English theatre
Grupa 1 – młodzież 14-15 lat
Grupa 2 – młodzież 11-12 lat
Grupa 3 – dzieci 9-10 lat
Grupa 4– dzieci 9-10 lat
Grupa 5 – dzieci 8 lat
Grupa 6 – dzieci 7 lat
Grupa 7 – dzieci 6 lat
Grupa 8 – dzieci 4-5 lat

Magdalena Koniuch

Grupa 1 (III klasa SP)
sobota 8.50-10.25
Grupa 2 (IV klasa SP)
czwartek 15.00-16.35
Grupa 3 (IV-V klasa SP)
wtorek 15.00-16.35
sobota 12.10- 13.40
Grupa 4 (V klasa SP)
czwartek 16.40-18.15
sobota 10.30-12.05
Grupa 4 (VII klasa SP)
wtorek 16.40-18.15
czwartek 18.20- 19.50

 

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.