Heca Kids - Dzień Matki

W piątek (18.05.2018) dzieci z zespołu Heca Kids uświetniły swoim występem uroczystość z okazji Dnia Matki w Społecznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Białymstoku. Ich występ spotkał się z wielkim entuzjazmem publiczności.

Gościnne występy

W dniu dzisiejszym (15.05.2018r.) dziewczęta z zespołu "Heca Junorzy" zatańczyły w Urzędzie Marszałkowskim  na finale VI Edycji Wojewódzkiego Konkursu "Podlasie - Mnie ta ziemia od innych droższa".

Odpoczynek po turnieju

Tak świętowaliśmy na ostatnich zajęciach tanecznych w środę nasze zwycięstwo!!

 

City of Dance 2018

W sobotę 17.03.2018 r. w Białymstoku odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego" City of dance", który zakończył się dla tancerek zespołów HECA MDK ogromnym sukcesem!!

  • 1 miejsce Heca w kategorii formacje Disco do lat 11
  • 1 miejsce również nasze małe petardy Heca w kategorii mini formacje disco uwaga do LAT 15!!
  • 1 miejsce Heca Juniorzy w kategorii mini formacje disco pow. 15 lat
  • 2 miejsce nasze ukochane maluszki Heca Kids (miały największą konkurencję!) w kategorii formacje Freestyle do lat 8
  • 3 miejsce Heca Junior Team w kategorii mini formacje disco do lat 15!!!

Gratulujemy wszystkim zespołom wspaniałych osiągnięć!

Aktualności

Pierwszy tydzień ferii zimowych grupa taneczna "Heca" spędza pracowicie na sali tanecznej. Tworzymy układ disco show dla mini formacji. Dzisiaj jest szczególny dzień, bo świętujemy urodziny Gosi.

Stroje, stroje

Stroje prawie już gotowe i niedługo czeka nas dużo występów!

 

Cool

Nareszcie mamy nasze zespołowe koszulki - są cool!!!

Prezenty

Dzisiaj był u nas Mikołaj :)

Praca wre

Pracujemy pełną parą - przygotowujemy się do turniejów i występów tanecznych. Mamy już pomysły na stroje, które są w trakcie szycia!

Aktualności

W tym roku szkolnym pracujemy w 4 grupach wiekowych: „Heca Kids" (7-9 lat), "Heca" (8-11 lat), „Heca Juniorzy Młodsi" (11 – 14 lat), „Heca Juniorzy"(12 – 15 lat ). Rozpoczęliśmy pracę nad nowymi programami tanecznym. Intensywnie ćwiczymy nowe kroki i elementy taneczne, technikę taneczną oraz akrobatykę. Bardzo obiecująco zapowiada się najmłodsza grupa „Heca Kids", w której mamy dwóch wspaniałych chłopaków: Ignasia i Kacperka.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.