O pracowni...

„Tell me and I will forget. Show me, and I may not remember. Involve me, and I will understand”

Native American Saying

Każdy, kto zajmuje się edukacją młodego pokolenia, wie, jak trudno jest w dzisiejszym świecie przyciągnąć i utrzymać dziecięcą uwagę. Jak wiele wysiłku trzeba włożyć, ile czasu poświęcić na to, aby przygotować lekcję wyjątkową i zapadającą w pamięć.

W swojej pracy z dziećmi staram się szczególną uwagę kierować nie tylko na przekazanie wiedzy, ale przede wszystkim na to, aby był to czas niezapomniany. Moim celem jest maksymalne zaangażowanie dzieci we wszystko, co robią i czego się uczą.

W mojej pracowni prowadzę zajęcia z dziećmi w wieku od 6 do 10 lat. Tematyka zajęć dobrana jest w taki sposób, aby dzieci ani przez moment się nie nudziły, aby uczestniczyły w „żywym języku”, gdzie teoria i gramatyka zostaje ograniczona do niezbędnego minimum. Najważniejsze metody, które stosuję to ruch, piosenka, ciekawe i inspirujące gry językowe. Nie zabraknie również nuty rywalizacji, bo nic tak nie motywuje do aktywności, jak chęć bycia najlepszym (oczywiście w duchu fair play).

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.