O pracowni...

Pracownia tańca towarzyskiego

Pracownia tańca towarzyskiego Jarosława Tomalaka działa od 2007 r.

Jarosław Tomalak jest nauczycielem wychowania fizycznego oraz trenerem tańca towarzyskiego. Zajęcia tańca towarzyskiego prowadzi od wielu lat w Szkole Podstawowej nr 19, a teraz również w Młodzieżowym Domu Kultury. Zajęcia te, oprócz nauki tańca, zapewniają zdrowy i harmonijny rozwój młodego organizmu, wpływają na koordynację ruchu ciała oraz poprawiają sylwetkę.

Zajęcia Jarosława Tomalaka cieszą się olbrzymią popularnością. Jest on lubiany przez dzieci i młodzież.

Oto, co mówi o swoich zajęciach tanecznych pan Jarosław Tomalak: Staram się, poprzez prowadzenie swoich zajęć, przekazać dzieciom, że taniec jest nie tylko sportem i elementem kultury ogólnoludzkiej - ale i czynnikiem kształtującym kulturę osobistą człowieka.

Pary taneczne - młodzi adepci sztuki tanecznej - występują na turniejach tanecznych w naszym mieście oraz w całym województwie odnosząc bardzo duże sukcesy. Młodzi tancerze uświetniają swoimi występami również wszelkie imprezy szkolne i nie tylko.

Jarosław Tomalak jako wieloletni tancerz, instruktor tańca, instruktor sportu, a także jako nauczyciel, od wielu lat jest współorganizatorem środowiskowych, miejskich i wojewódzkich imprez kulturalnych, sportowych i innych.

Zajęcia taneczne w pracowni Jarosława Tomalaka są prowadzone zgodnie z programem edukacyjno-wychowawczym "Taniec - harmonia ruchu i dobrego wychowania".

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.