O pracowni...

O pracowni

Moim głównym celem jest zachęcanie młodzieży do czynnego brania udziału w lokalnych i ogólnopolskich konkursach fotograficznych oraz do prezentacji swoich prac w postaci wystaw indywidualnych i zbiorowych w Galeriach "Młodych", "HOL " MDK jak również w innych placówkach kultury na terenie Białegostoku.

Kazimierz Jankowski - o sobie

Jeśli tylko mam czas, chętnie wyjeżdżam z aparatem na wieś. Można tam zawsze coś ciekawego zobaczyć. Do moich ulubionych miejsc należą okolice wsi Izbiszcze i Kruszewa położone na terenie Narwiańskiego Parku Narodowego. W kręgu moich zainteresowań jest głównie pejzaż Podlasia. Podczas swoich wędrówek spotykam ludzi, których dokumentuję przy pracy na roli, czy w gospodarstwie. Cały czas poszukuję nowych, nie odkrytych, ciekawych miejsc. Swoją pasją staram się "zarazić" uczęszczającą do mojej pracowni młodzież. Poświęcam jej wiele czasu. Motywuję ich do aktywnej pracy i dzięki temu zdobywają szereg nagród w lokalnych i ogólnopolskich konkursach fotograficznych.

W dniu 17 listopada 2010 roku w osiedlowym klubie "Relaks" mialo miejsce otwarcie mojej wystawy fotografii  pt."Obrazki z nad Narwi". Na wystawę przybyli również znani białostoccy fotograficy, między innymi Wiktor Wołkow, Marek Dolecki, Czesław Zdanowicz - prezes BTF, Krystyna i Marek Tomaszukowie oraz mieszkańcy osiedla i grono moich przyjaciół. Atmosfera była bardzo miła, co obrazują zamieszczone zdjęcia. Prezentowano 47 zdjęć. Wystawa została pozytywnie przyjęta i cieszyła się dużym uznaniem wśród oglądających.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.