Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Podsumowanie roku szkolnego 2014/2015.

W roku szkolnym 2014/2015 młodzież uczęszczająca do pracowni zdobyła dwadzieścia jeden nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych o zasięgu ogólnopolskim, wojewódzkim i miejskim. Dokonaliśmy otwarcia dwóch wystaw autorskich - Ewy Tymosiuk - w galerii "Hol" MDK i Tomasza Grzesia w osiedlowym klubie "Relaks". Odbyła się zbiorowa wystawa prac uczestników naszej pracowni w galerii handlowej "Alfa" w ramach promocji MDK na terenie miasta. Na wystawie prezentowane były sześćdziesiąt trzy zdjęcia kilkunastu autorów. Wzięliśmy udział w zbiorowej wystawie poplenerowej w ramach XI Ogólnopolskich Młodzieżowych Spotkań z Fotografią - Darłowo 2015.

29 maja 2015 r. - wzięliśmy udział w XIV Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym dla Dzieci i Młodzieży pt."Pejzaże wokół mojego miasta" im. Jana Bułhaka, organizowanym przez Pałac Młodzieży w Łodzi. Na obecną edycję konkursu wysłaliśmy osiemnaście zdjęć wykonanych przez siedmiu uczestników naszej pracowni.

2 kwietnia 2015 r. - wzięliśmy udział w XVII Ogólnopolskiej Wystawie Fotografii Dzieci i Młodzieży Szkolnej - Białystok 2015 organizowanej przez naszą placówkę. Na obecną edycję konkursową zdaliśmy osiemdziesiąt osiem prac, zrealizowanych przez piętnastu naszych uczestników.

16 marca 2015 r. - wzięliśmy udział w miejskim ornitologicznym konkursie fotograficznym rozgrywanym w dwóch kategoriach K I "Zimowe dokarmianie ptaków" i K II "Piękno ptasiej natury", organizowanym przez Departament Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Białymstoku, a instytucją wspierającą jest Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku. Z naszej pracowni zdaliśmy dwadzieścia dwa zdjęcia, wykonane przez trzech naszych uczestników.

11 marca 2015 r. - wzięliśmy udział w XIV Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Dzieci i Młodzieży "Człowiek, świat, przyroda" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Koszalinie. Na obecną edycję tego prestiżowego konkursu wysłaliśmy czterdzieści siedem zdjęć wystawowych, zrealizowanych przez dziesięciu uczestników naszej pracowni.

27 lutego 2015 r. - wzięliśmy udział w miejskim konkursie fotograficznym, organizowanym przez Sekcję Bibliotekarską Zarządu Związku Nauczycielstwa Polskiego w Białymstoku z cyklu "Białystok moje miasto" ph."Białostockie zwierzęta". Zdaliśmy szesnaście zdjęć, wykonanych przez ośmiu uczestników naszej pracowni.

19 lutego 2015 r. - wzięliśmy udział w wojewódzkim konkursie recytatorsko-literacko-fotograficznym dla uczniów szkół gimnazjalnych pt."Zaczarowany świat baśni", organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica w Białymstoku. W tym ciekawym, a jednocześnie trudnym temacie, zdaliśmy siedem prac wykonanych przez pięciu naszych autorów.

30 stycznia 2015 r. - wzięliśmy udział w wojewódzkim konkursie dla dzieci i młodzieży pt. "S.O.S dla bezdomnych kotów!" pod hasłem "Kocie sprawy, kocie życie, kocie losy", organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku i Fundację "Kotkowo". W obecnej edycji konkursowej udział wzięło dziesięciu uczestników naszej pracowni zdając dwadzieścia powiększeń fotograficznych.

11 grudnia 2014 r. - wzięliśmy udział w XXVIII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym dla dzieci i młodzieży pt. "Dziecko i jego świat", organizowanym przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy. Na obecną edycję konkursu wysłaliśmy czterdzieści sześć zdjęć wykonanych przez ośmiu uczestników naszej pracowni.

16 października 2014 roku - wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii „Pejzaż Polski”, organizowanym przez Kętrzyńskie Centrum Kultury. Wysłaliśmy czternaście powiększeń konkursowych zrealizowanych przez trzech naszych uczestników.

18 września 2014 roku - wzięliśmy udział w VIII edycji Konkursu Fotograficznego Ogólnopolskiego Przeglądu Fotografii Współczesnej „Człowiek obok mnie”, organizowanego przez Białostocki Ośrodek Kultury. Zdaliśmy dziesięć prac wykonanych przez dwóch autorów. Konkurs był adresowany tylko do osób pełnoletnich.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.