Festiwal Piosenki Poetyckiej "Wiosenny Powiew"

W dniu 7 kwietnia 2017 roku w MDK odbyły się przesłuchania uczestników Festiwalu Piosenki Poetyckiej "Wiosenny Powiew". Na scenie zaprezentowało się 52 wykonawców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego województwa. Najlepszym z nich jury przyznało nagrody i wyróżnienia. Statuetki wręczyła laureatom Iwona Szcześniak - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

Kolęda Młodych

Pobierz komunikat

Serdecznie zapraszamy dzieci z klas IV-VI szkoły podstawowej do udziału w konkursie kolęd i pastorałek "Kolęda Młodych". Konkurs odbędzie się 3 stycznia 2017 roku, o godz. 10.00 w MDK. Kartę zgłoszenia należy przesłać do 20 grudnia 2016 roku elektronicznie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79A, 15-201 Białystok.

Pobierz regulamin

Pobierz karte zgłoszenia

Kolęda Malucha

Pobierz komunikat

Serdecznie zapraszamy dzieci z klas I-III szkoły podstawowej do udziału w konkursie kolęd i pastorałek "Kolęda Malucha". Konkurs odbędzie się 8 grudnia 2016 roku, o godz. 10.00 w MDK. Kartę zgłoszenia należy przesłać do 30 listopada 2016 roku elektronicznie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79A, 15-201 Białystok.

Pobierz regulamin

Pobierz kartę zgłoszenia

Kolęda Przedszkolaka

Pobierz komunikat

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat do udziału w konkursie kolęd i pastorałek "Kolęda Przedszkolaka". Konkurs odbędzie się 15 grudnia 2016 roku, o godz. 9.30 w MDK. Kartę zgłoszenia należy przesłać do 7 grudnia 2016 roku elektronicznie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79A, 15-201 Białystok.

Pobierz regulamin

Pobierz kartę zgłoszenia

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.