XXV Festiwal Piosenki Przedszkolaka

Uwaga! Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń na Festiwal Piosenki Przedszkolaka do 4 maja 2017 roku.

Zapraszamy wszystkie rozśpiewane dzieci w wieku 3-6 lat z Białegostoku i regionu do udziału w XXV Festiwalu Piosenki Przedszkolaka. Konkurs odbędzie się 9 MAJA 2017 ROKU O GODZINIE 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Zgłoszenia należy przesyłać do 24 KWIETNIA 2017 ROKU poprzez znajdujący się poniżej formularz on-line. Nagranie akompaniamentu należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na płycie CD do Młodzieżowego Domu Kultury (ul. Warszawska 79 a, pok. 5) do dnia 26 kwietnia 2017 roku.

Wypełnij formularz zgłoszenia

Pobierz regulamin konkursu

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo kopię zgłoszenia będącą jego potwierdzeniem.
W razie pytań prosimy o kontakt:
Dział Organizacji Imprez, Magdalena Szeląg: tel. 85 732 79 49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Festiwal Piosenki Poetyckiej "Wiosenny Powiew"

W dniu 7 kwietnia 2017 roku w MDK odbyły się przesłuchania uczestników Festiwalu Piosenki Poetyckiej "Wiosenny Powiew". Na scenie zaprezentowało się 52 wykonawców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego województwa. Najlepszym z nich jury przyznało nagrody i wyróżnienia. Statuetki wręczyła laureatom Iwona Szcześniak - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

Kolęda Młodych

Pobierz komunikat

Serdecznie zapraszamy dzieci z klas IV-VI szkoły podstawowej do udziału w konkursie kolęd i pastorałek "Kolęda Młodych". Konkurs odbędzie się 3 stycznia 2017 roku, o godz. 10.00 w MDK. Kartę zgłoszenia należy przesłać do 20 grudnia 2016 roku elektronicznie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79A, 15-201 Białystok.

Pobierz regulamin

Pobierz karte zgłoszenia

Kolęda Malucha

Pobierz komunikat

Serdecznie zapraszamy dzieci z klas I-III szkoły podstawowej do udziału w konkursie kolęd i pastorałek "Kolęda Malucha". Konkurs odbędzie się 8 grudnia 2016 roku, o godz. 10.00 w MDK. Kartę zgłoszenia należy przesłać do 30 listopada 2016 roku elektronicznie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79A, 15-201 Białystok.

Pobierz regulamin

Pobierz kartę zgłoszenia

Kolęda Przedszkolaka

Pobierz komunikat

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat do udziału w konkursie kolęd i pastorałek "Kolęda Przedszkolaka". Konkurs odbędzie się 15 grudnia 2016 roku, o godz. 9.30 w MDK. Kartę zgłoszenia należy przesłać do 7 grudnia 2016 roku elektronicznie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79A, 15-201 Białystok.

Pobierz regulamin

Pobierz kartę zgłoszenia

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.