Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych 2017

"Z przyjemnością informujemy, iż Przegląd otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku."

W Przeglądzie mogą wziąć udział soliści, zespoły wokalne oraz chóry działające przy szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach ponadgimnazjalnych, szkołach muzycznych i placówkach pozaszkolnych województwa podlaskiego.  Uczestnicy przygotowują utwory o tematyce patriotycznej (maksymalnie 2 utwory).  Na Przegląd zapraszamy również solistów bądź zespoły wykonujące tzw. „patriotyczny rap" (rap z przesłaniem), czyli utwory, w których wykonawcy-raperzy rymują o przywiązaniu do swojego domu, osiedla, miasta i Ojczyzny. Mówią o przodkach, narodowych bohaterach, najważniejszych wydarzeniach z historii Polski.

Przegląd odbędzie się 9 listopada 2017 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do 27 października 2017 r. drogą elektroniczną. Nagranie podkładu należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na płycie CD, pendrivie (osobiście lub pocztą) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79 A, 15-201 Białystok (pok. 5) do dnia 27 października 2017 roku. W nazwie pliku proszę wpisać imię i nazwisko uczestnika lub nazwę zespołu, tytuł oraz kolejność utworów,  np.: „Jan Kowalski – Czerwone maki".

Pobierz regulamin

Karta zgłoszenia