XXVI FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLAKA

Zapraszamy dzieci z wieku 3-6 lat z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w Festiwalu Piosenki Przedszkolaka. Konkurs odbędzie się 15 MAJA 2018 ROKU O GODZ. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Aby zgłosić dziecko do konkursu należy do 7 MAJA 2018 ROKU wysłać zgłoszenie poprzez elektroniczny formularz dostępny poniżej oraz dostarczyć nagranie akompaniamentu (na płycie lub pendrivie do Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Warszawska 79 a, pok. 5 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Wypełnij formularz zgłoszenia

Pobierz regulamin konkursu

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo kopię zgłoszenia będącą potwierdzeniem jego wysłania.W razie pytań prosimy o kontakt:

Dział Organizacji Imprez, Magdalena Szeląg: tel. 85 732 79 49, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.