Festiwal Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew”

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Wiosenny Powiew". W Festiwalu mogą wziąć udział soliści lub zespoły wokalno-instrumentalne działające przy szkołach podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówkach pracy pozaszkolnej województwa podlaskiego. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i prezentacja maksymalnie 2 utworów z gatunku piosenki poetyckiej.

Festiwal odbędzie się 30 maja 2018 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do 22 maja 2018 roku drogą elektroniczną. Nagranie podkładu należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na płycie CD, pendrivie (osobiście lub pocztą) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79 A, 15-201 Białystok (pok. 5) do dnia 22 maja 2018 roku.

Z przyjemnością informujemy, iż Festiwal Piosenki Poetyckiej „Wiosenny powiew” otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

Pobierz regulamin

herb honorowy patronat