Plan pracy instruktorów w roku szkolnym 2017/2018

Plan pracy instruktorów w roku szkolnym 2017/2018

Dział Organizacji Imprez pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00.

Dział Artystyczny

Pracownie muzyczne

  • Michał Wadowski

czwartek 12.00-18.10

piątek 12.50-19.00

  • Barbara Kornacka

środa 17.40-19.20

czwartek 16.00-19.20

piątek 16.00-20.45

sobota 9.00-12.15

  • Wiesław Mikš

poniedziałek 16.00-18.55

wtorek 14.45-17.10

środa 17.20-20.35

czwartek 18.10-19.25

piątek 18.10-19.45

sobota 11.00-14.35

  • Magdalena Nowicka

wtorek 8.55-9.40, 14.45-17.10 - SP nr 50 ul. Pułaskiego 96

piątek 8.00-10.25, 12.40-13.25 - SP nr 50 ul. Pułaskiego 96

  • Zdzisława Paulińska

poniedziałek 16.00-19.50

środa 16.30-19.50

czwartek 16.00-19.20

sobota 14.00-17.20

Pracownie plastyczne

  • Jan Gładyszewski

poniedziałek 14.00-17.15 - SP 15, ul. Broniewskiego 1

wtorek 14.00-17.15 - SP 15, ul. Broniewskiego 1

środa 16.00-19.15 - SP 15, ul. Broniewskiego 1

  • Martyna Dworakowska

poniedziałek 16.00-19.15

piątek 15.15-16.45

  • Renata Kaczyńska-Łuba

poniedziałek 16.00-19.15

  • Dorota Kluczyk

piątek 16.15-19.30

sobota 8.50-12.00

  • Dorota Świdzińska

wtorek 16.15-19.20

środa 16.15-19.30

sobota 9.00-12.15

  • Zbigniew Świdziński

wtorek 16.00-19.15

czwartek 16.00-19.15

  • Monika Sienkiewicz

środa 16.15-19.30

czwartek 16.30-19.45

piątek 17.00-20.15

sobota 12.30-15.45

Pracownie taneczne

  • Bogusława Kalisz

wtorek 16.30-19.35

środa 16.30-20.00

czwartek 16.00-19.05

  • Aneta Sokólska

poniedziałek 16.50-20.05

wtorek 16.30-19.55

czwartek 16.00-19.15

  • Elżbieta Ożlańska

poniedziałek 16.00-20.55 – SP 33, ul. Piastowska 3D

wtorek 16.30-18.05

środa 16.00-20.55

piątek 17.00-18.35

  • Achmed Tashaev

wtorek 17.30-20.15 - SP 26 ul. Radzymińska 11

czwartek 17.30-19.05 - SP 26, ul. Radzymińska 11

sobota 12.00-15.15 - SP 26, ul. Radzymińska 11

  • Jarosław Tomalak

poniedziałek 16.30-18.05 - SP 19, ul. Mieszka I 18

wtorek 18.10-19.45

czwartek 16.30-19.45 - SP 19, ul. Mieszka I 18

Pracownie teatralne

  • Ewa Gajewska – Jasińska

poniedziałek 16.15-19.35

piątek 15.55-20.05

  • Beata Miastkowska

poniedziałek 16.15-17.50

wtorek 16.30-19.40

środa 16.00-17.35

czwartek 16.30-19.40

  • Jolanta Rynkowska

wtorek 17.45-19.20

środa 16.00-19.20

piątek 17.00-18.35

Dział Techniczno-Edukacyjny

Pracownia arteterapii

  • Iwona Dzierma

poniedziałek 16.00-18.20 (szachy, „Dobry start”)

wtorek 15.30-16.45 („Dobry start”)

piątek 15.30-16.45 (szachy)

Pracownia animacji i filmu

  • Elwira Małyszko

wtorek 8.00-9.35 – LO PB, ul. Wiejska 45A

środa 16.00-19.30 - IV LO, ul. Zwierzyniecka 9 A

czwartek 16.00-19.30 - IV LO, ul. Zwierzyniecka 9 A

piątek 16.30-19.30 (raz na dwa tygodnie) - IV LO, ul. Zwierzyniecka 9 A

Pracownie fotograficzne

  • Andrzej Górski

poniedziałek 16.30-19.40 - IV LO, ul. Zwierzyniecka 9 A

wtorek 16.30-20.40 - IV LO, ul. Zwierzyniecka 9 A

  • Jerzy Lech

piątek 14.00-17.20 – LO PB, ul. Wiejska 45A

sobota 10.00-13.20 - IV LO, ul. Zwierzyniecka 9 A

  • Kazimierz Jankowski

piątek 15.00-20.00 – IV LO, ul. Zwierzyniecka 9 A

Pracownia informatyczna

  • Robert Laskowski

poniedziałek 16.00-19.15 - ul. Piastowska 11

czwartek 16.00-19.15 - ul. Piastowska 11

piątek 16.00-19.15 - ul. Piastowska 11

sobota 9.00-12.15 - ul. Piastowska 11

Pracownia krawiecka

  • Ewa Samojlik

poniedziałek 16.00-19.15

czwartek 16.00-19.15

piątek 16.00-19.15

Pracownia literatury

  • Janusz Taranienko

środa 18.00-20.30 - UwB, plac Uniwersytecki 1

sobota 13.30-16.00 (raz na dwa tygodnie)

Pracownie modelarskie

  • Jerzy Dzienis

sobota 9.00-12.35 - ul. Wołodyjowskiego 6 B

  • Edward Trzciński

poniedziałek 8.00-9.40 - SP 50, ul Pułaskiego 96

poniedziałek 10.10-12.20 - SP 19, ul. Mieszka I 18

poniedziałek 16.00-17.35 - SP 52 ul. Dojlidy Górne 48

czwartek 13.40-15.55 – SP 19, ul. Mieszka I 18

piątek 14.00-16.25 – SP 50, ul Pułaskiego 96

Pracownie szachowe

  • Kamila Klimaszewska (kierownik)

poniedziałek 16.00-20.30

wtorek 17.45-19.45

środa 17.30-20.00

  • Janusz Taranienko

wtorek 16.15-19.55

środa 13.20-15.45 – LO PB, ul. Wiejska 45A

czwartek 16.15-19.55

  • Ewa Rudnik

środa 17.10-18.45 – SP 33, ul. Piastowska 3D

piątek 16.15-19.35

sobota 9.15-10.45

Język angielski dla dzieci

  • Justyna Adamowicz

poniedziałek 15.00-20.00

środa 15.00-20.00

sobota 9.00-14.00

  • Magdalena Koniuch

wtorek 15.00-18.15

czwartek 15.00-19.50

sobota 8.50-13.40

Język niemiecki

  • Karolina Żeszko

piątek 16.30-19.00

sobota 8.15-10.30

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.