Zawody modeli latających oraz konkurs plastyczny ph. „Latanie w przyszłości”

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież województwa podlaskiego do udziału w Zawodach Modeli Latających oraz uczestnictwa w konkursie plastycznym ph. „Latanie w przyszłości", będący jednocześnie eliminacją regionalną Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Artystów Międzynarodowej Federacji Lotniczej FAI.

Pracę należy wykonać własnoręcznie z wykorzystaniem: farb akrylowych, akwarelowych, olejnych, ołówków nieścieralnych, flamastrów lub markerów, piór kulkowych, tuszu lub trwałego atramentu, pasteli, kredek lub innych trwałych materiałów plastycznych.

Zawody oraz uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 17 lutego 2018 roku o godz. 10.00 w Hali Sportowej Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 41. Prace należy dostarczyć w terminie do 7 lutego 2018 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A.

Organizatorami zawodów oraz konkursu są:

•    Politechnika Białostocka, Wydział Mechaniczny
•    Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku
•    Instytut Lotnictwa w Warszawie
•    Aeroklub Białostocki

Serdecznie zapraszamy.

Pobierz regulamin

Pobierz certyfikat

Przegląd Najpiękniejszych Szopek Bożonarodzeniowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym Przeglądzie Najpiękniejszych Szopek Bożonarodzeniowych, który skierowany jest do mieszkańców Miasta Białegostoku. Mogą w nim wziąć udział: dzieci, młodzież, rodziny, wspólnoty, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe oraz wszyscy, którzy są zainteresowani podtrzymaniem pięknej, polskiej tradycji tworzenia Szopki Bożonarodzeniowej.

Termin przesłania formularza zgłoszeniowego - 3.01.2018  r. Warunkiem uczestnictwa w tegorocznym przeglądzie jest dostarczenie szopki do Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Archidiecezji Białostockiej, ul. Kościelna 1A, w dniach 3-5 stycznia 2018 roku (godz. 9.00-15.00).

Pobierz regulamin

XV edycja konkursu plastycznego "Białystok wczoraj, dziś, jutro..." ph. "Magiczny Białystok"

11 stycznia 2018 roku w Młodzieżowym Dom Kultury w Białymstoku Jury konkursu „Białystok wczoraj - dziś - jutro" ph. Magiczny Białystok zdecydowało o przyznaniu nagród, wyróżnień oraz zakwalifikowaniu do wystawy prac nadesłanych na konkurs. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.

Wszystkie osoby nagrodzone i wyróżnione w konkursie plastycznym zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się 18 stycznia 2018 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku (ul. Warszawska 79 a).

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

Wojewódzki konkurs plastyczny „Za co kocham Polskę?"

Wojewoda Podlaski, Podlaski Kurator Oświaty oraz Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku serdecznie zapraszają uczestników wojewódzkiego konkursu plastycznego „Za co kocham Polskę?" na uroczyste podsumowanie wydarzenia, które odbędzie się - 30 listopada 2017 roku, o godz. 11.00, na sali widowiskowej MDK, ul. Warszawska 79a.

Do zobaczenia!

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem pokonkursowym.

Pobierz komunikat

Czytaj więcej...

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.