Aktualności 2016/2017

W konkursie "Jesteśmy jednym światem" zdobyliśmy dwa wyróżnienia.
Z okazji Wiosny Artystycznej MDK zaprezentowaliśmy nasze prace na banerach umieszczonych przed wejściem do placówki, serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia.

Kwiecień

Przygotowujemy prace na konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury "Jesteśmy jednym światem".
Pracujemy nad wykonaniem wystawy, której otwarcie odbędzie się podczas Wiosnę Artystyczną w MDK.

Marzec

Zorganizowaliśmy wystawę prac pt: „WIOSNA" w MDK, zaprezentowaliśmy wiosenne grafiki w SP 19 oraz w pracowni informatycznej MDK przy ul. Piastowskiej 11. Wybrane prace z wystaw można też oglądać w zakładce galeria.

Luty

Za oknem zima a my już rozpoczęliśmy prace o tematyce wiosennej. W konkursie S.O.S dla bezdomnych kotów zdobyliśmy wyróżnienie.

Styczeń

Planujemy wziąć udział w konkursie "S.O.S dla bezdomnych kotów". Powstało już kilka ciekawych prac.
Do pracowni zostały dokupione tablety graficzne.

Grudzień

Zorganizowaliśmy wystawę prac pt: „ZIMA” w MDK, zaprezentowaliśmy zimowe grafiki w SP 19 oraz w pracowni informatycznej MDK przy ul. Piastowskiej 11. Wybrane prace z wystaw można oglądać w zakładce galeria.

Listopad

Przygotowujemy prace do wystawy pt: „ZIMA". Planujemy zorganizować wystawę w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Warszawskiej 79a.

Październik

Zorganizowaliśmy w pracowni mini studio fotograficzne. Przetwarzamy wykonane zdjęcia w programach do grafiki komputerowej.

Wrzesień

Zorganizowaliśmy wystawę grafiki komputerowej pt.: „Barwy jesieni" w zaprzyjaźnionej szkole nr 19 w Białymstoku.

Zachęcamy do obejrzenia naszych przykładowych prac w zakładce „Galeria".

Grafik zajęć w roku szkolnym 2016/2017

poniedziałek 16.00 - 19.15 (4godz. tyg.) grupa średniozaawansowana