Rok szkolny 2017/2018

CZERWIEC

Indywidualną wystawę swoich wspaniałych prac, planuje zaprezentować w zaprzyjaźnionej szkole SP 19 Julia Woronko lat 11. My natomiast spieszymy się by zdążyć z wystawą prac związanych z obchodami 35 lecia w MDK.

MAJ

Naszą pracownię odwiedzili fotograficy z MDK pan Andrzej Górski i pan Kazimierz Jankowski. Wykonane przez nich zdjęcia posłużą  do wykonania prac związanych z obchodami 35 lecia MDK. Przygotowaliśmy prace z okazji Dnia Mamy do współpracy zaprosiliśmy uczniów z zaprzyjaźnionych szkół. Korzystając o okazji pozdrawiamy panią Ewę dobrego duszka pracowni.

KWIECIEŃ

Kontynuujemy prace w programach do grafiki 2D, rozpoczęliśmy naszą przygodę z grafiką 3d. Wybrane prace można oglądać w zakładce galerie.

MARZEC

Przygotowaliśmy wyjątkowo świąteczne prace z okazji Dnia Kobiet.

Przygotowaliśmy trzy wystawy wiosenne: w Młodzieżowym Domu Kultury, na ul. Piastowskiej 11 tam gdzie mieści się pracownia informatyczna oraz w zaprzyjaźnionej szkole SP 19. Dla osób, które z różnych względów nie mogą obejrzeć wystaw, zapraszamy do naszej galerii internetowej. Na zajęciach wykonywaliśmy pocztówki wielkanocne, wybrane można zobaczyć w galerii internetowej

LUTY

We współpracy z pracownią języka angielskiego prowadzoną przez panią Justynę Adamowicz i panią Magdaleną Koniuch przygotowaliśmy prace walentynkowe.

STYCZEŃ

W Młodzieżowym Domu Kultury na ul.Warszawskiej można oglądać naszą zimową wystawę. Prace o tematyce zimowej umieściliśmy również na ul. Piastowskiej 11. Przygotowaliśmy prace na konkurs "S.O.S dla bezdomnych kotów!" oraz na "Białystok wczoraj, dziś, jutro...". Pracownia wzbogaciła się o aparat cyfrowy i nowe tablety graficzne.

GRUDZIEŃ

Nasze prace zaprezentowaliśmy na dwu wystawach. W zaprzyjaźnionej SP 19 oraz w galerii na ulicy Piastowskiej. Obecnie trwają przygotowania do wystawy w Młodzieżowym Domu Kultury. Postępy uczestników można śledzić w naszej galerii internetowej.

LISTOPAD
Odkryliśmy efekt lovpoly, dużo fajnej zabawy. Obecnie  zajmujemy się animacją komputerową. Powstają ciekawe filmiki.

PAŹDZIERNIK
Powstają coraz lepsze prace o tematyce jesiennej. Może w listopadzie pokusimy się o zorganizowanie wystawy w Młodzieżowym Domu Kultury. Tymczasem zapraszamy do naszej galerii internetowej.

WRZESIEŃ
Nowy rok szkolny. Poznajemy pracownię i siebie. Powstają pierwsze prace, można je zobaczyć w zakładce galerie.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.