LUTY

We współpracy z pracownią języka angielskiego prowadzoną przez panią Justynę Adamowicz i panią Magdaleną Koniuch przygotowaliśmy prace walentynkowe.

STYCZEŃ

W Młodzieżowym Domu Kultury na ul.Warszawskiej można oglądać naszą zimową wystawę. Prace o tematyce zimowej umieściliśmy również na ul. Piastowskiej 11. Przygotowaliśmy prace na konkurs "S.O.S dla bezdomnych kotów!" oraz na "Białystok wczoraj, dziś, jutro...". Pracownia wzbogaciła się o aparat cyfrowy i nowe tablety graficzne.

GRUDZIEŃ

Nasze prace zaprezentowaliśmy na dwu wystawach. W zaprzyjaźnionej SP 19 oraz w galerii na ulicy Piastowskiej. Obecnie trwają przygotowania do wystawy w Młodzieżowym Domu Kultury. Postępy uczestników można śledzić w naszej galerii internetowej.

LISTOPAD
Odkryliśmy efekt lovpoly, dużo fajnej zabawy. Obecnie  zajmujemy się animacją komputerową. Powstają ciekawe filmiki.

PAŹDZIERNIK
Powstają coraz lepsze prace o tematyce jesiennej. Może w listopadzie pokusimy się o zorganizowanie wystawy w Młodzieżowym Domu Kultury. Tymczasem zapraszamy do naszej galerii internetowej.

WRZESIEŃ
Nowy rok szkolny. Poznajemy pracownię i siebie. Powstają pierwsze prace, można je zobaczyć w zakładce galerie.