Wypoczynek letni - półkolonie 2017

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku 7–12 lat na półkolonie letnie w terminie:

 • I turnus 3.07.2017–7.07.2017
 • II turnus 10.07.2017-14.07.2017

Koszt jednego turnusu wynosi 250 zł.

Ilość miejsca ograniczona do 45 osób na jeden turnus (MDK zastrzega 10 miejsc dla dzieci pracowników – w każdym z turnusów).

Uwaga. Restauracja „Dąbrówka”, która przygotowuje wyżywienie uczestników półkolonii, nie zapewnia diet specjalistycznych.

Zapisy będą obywały się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez zamieszczone poniżej formularze. Formularze zostaną aktywowane w dniu rozpoczęcia zapisów o godzinie 9.00.

 • zapisy na I turnus rozpoczną się dnia 1.06.2017 r. (czwartek) o godz. 9.00
 • zapisy na II turnus rozpoczną się dnia 5.06.2017 r. (poniedziałek) o godz. 9.00

Informujemy, że dziecko będzie można zapisać wyłącznie na jeden wybrany przez Państwa turnus. O możliwości zapisania dziecka na oba turnusy poinformujemy Państwa po zakończeniu rekrutacji. Warunkiem przyjęcia dziecka na kolejny turnus będą wolne miejsca na liście.

Listy dzieci przyjętych na półkolonie wraz z listą rezerwową i ewentualną informacją o wolnych miejscach zostaną opublikowane na stronie internetowej MDK w dniu:

 • I turnus–2.06.2017 r.
 • II turnus–6.06.2017 r.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie:

- zajęcia z instruktorami MDK (m.in. muzyczne, taneczne, plastyczne, teatralne, fotograficzne, j. angielski, krawiectwo, modelarstwo)

- wyjścia m.in. do kina, muzeum, fikolandu, na basen, kręgle, zajęcia sportowe na świeżym powietrzu.

Dokonaj zapisu:

formularz zgłoszenia – I turnus

formularz zgłoszenia – II turnus

Wypoczynek letni - półkolonie plastyczno-krawieckie „Radość tworzenia" 17.07.2017–21.07.2017

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku 9–12 lat do udziału w półkoloniach w formie warsztatów plastyczno-krawieckich „Radość tworzenia”. Warsztaty odbędą się w terminie 17–21 lipca 2017 roku, w godzinach 10.30 – 15.00.

Koszt: 200 zł.

Ilość miejsc: 12.

Zapisy rozpoczną się 8.06.2017 o godzinie 9.00. Zapisy będą obywały się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez zamieszczony poniżej formularz, który zostanie aktywowany w dniu rozpoczęcia zapisów.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Lista uczestników wraz z ewentualna listą rezerwową zostanie zamieszczona na stronie www.mdk.bialystok.pl po wyczerpaniu miejsc.

W programie:
- malarstwo i rysunek na tkaninie,
- projektowanie i realizacja elementu ubioru,
- zdobienia i elementy dekoracyjne,
- aplikacja,
- zabawy i tańce integracyjne,
- codzienny obiad.

Podsumowaniem warsztatów będzie wrześniowa wystawa prac uczestników warsztatów w Galerii Młodych Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku.

Dokonaj zapisu:

Formularz zgłoszenia

 

 

 

 

 

Rekrutacja do MDK 2017/2018

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji na nowy rok szkolny (2017/2018). Szczególną uwagę prosimy zwrócić na terminarz rekrutacji. Wnioski o przyjęcie nowych kandydatów można składać od 1.06.2017 r. do 19.06.2017 r. do sekretariatu Placówki.

Dzieci już uczęszczające na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, które w roku szkolnym 2017/2018 chcą rozpocząć nową formę zajęć, w postępowaniu rekrutacyjnym wypełniają zarówno:

 1. DEKLARACJĘ O KONTYNUACJI ZAJĘĆdla dotychczasowej formy zajęć (deklaracje należy przekazać do prowadzącego dane zajęcia instruktora)
  • oraz
 2. WNIOSEK O PRZYJĘCIE KANDYDATA NA ZAJĘCIA POZASZKOLNE DO MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W BIAŁYMSTOKU NA ROK SZKOLNY 2017/2018 – na nowe zajęcia;
  • (wnioski należy złożyć do sekretariatu MDK)
 • Rodzice dzieci (lub pełnoletni uczestnik), które chcą kontynuować uczestnictwo w zajęciach w następnym roku szkolnym, składają (do prowadzącego instruktora) odpowiednią deklarację o kontynuowaniu zajęć. Dziecko (lub pełnoletni kandydat), może uczęszczać maksymalnie do trzech pracowni MDK. W przypadku chęci kontynuowania zajęć w trzech pracowniach należy wypełnić trzy odrębne deklaracje (zaznaczając numerami 1, 2, 3 pracownie: 1-go, 2-go i 3 -go wyboru). Miejsce w pracowni 1-go wyboru jest gwarantowane.
 • Dziecko (lub kandydat pełnoletni) może uczęszczać maksymalnie do trzech pracowni MDK. W przypadku chęci zapisania dziecka (lub kandydata pełnoletniego) na trzy różne formy zajęć należy wypełnić trzy odrębne wnioski wskazując:
 1. PRACOWNIĘ 1-go wyboru;
 2. PRACOWNIĘ 2-go wyboru;
 3. PRACOWNIĘ 3-go wyboru;

Dokumenty niezbędne do potwierdzenia kryteriów: oświadczenie rodziców o pobieraniu nauki w systemie dziennym, o zatrudnieniu lub prowadzeniu przez nich działalności gospodarczej, oświadczenie rodzica/ów o uczęszczaniu rodzeństwa kandydata na zajęcia w Placówce, oświadczenie osoby wykonującej władzę rodzicielską, pieczę zastępczą lub sprawującą opiekę dostępne są u dyrektora Placówki (do wypełnienia wyłącznie w przypadku równorzędnych wyników uzyskanych na pierwszym etapie postępowania   rekrutacyjnego).

Szczegóły w załączonej dokumentacji.

Zapraszamy!

Pobierz - oferta zajęć
Pobierz - kalendarz
Pobierz - regulamin rekrutacji
Pobierz - deklaracja o kontynuacji
Pobierz - wnioski nowy kandydat (3 załączniki)

 

Zmiany w organizacji zajęć szachowych - II semestr

Instruktor Janusz Taranienko od dn. 01 lutego br. przebywa na urlopie; będzie kontynuował zajęcia szachowe od września 2017 (r. szk. 2017/18).

Zajęcia szachowe w drugim semestrze r. szk. 2016/17 rozpoczną się od dn. 13 lutego br.

Nastąpią niewielkie zmiany w grupach, spowodowane zarówno zastępstwami, jak i postępami dzieci w zdobytej wiedzy i prezentowanych umiejętnościach gry. Wszyscy Państwo zostaną poinformowani o przegrupowaniach drogą e-mailową przez Instruktora  J. Taranienkę na początku następnego tygodnia (tj. w dn. 06-07 lutego).


Grupy instruktor Janusza Dubrawskiego od 10 lutego 2017 roku poprowadzi instruktor Ewa Rudnik. Zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu wyłącznie w piątki (w MDK, s.16), w stałych godzinach. Kontakt z instruktor drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Rozpoczynamy nabór dzieci w wieku 3-5 lat do pracowni arteterapii na zajęcia Edukacja przez szachy. Zajęcia odbywać się będą we poniedziałki w godzinach 16.00-17.05 w sali nr 6. Zapraszamy!

Aktualizacja planu zajęć pracowni plastycznej MDK

Aktualny, stały plan zajęć uczestników pracowni plastycznej (prowadzonych przez byłego instruktora MDK Bogdana Marszeniuka) przedstawia się następująco:

 • grupa „środowa” (godz. 16.00-19.15) i „piątkowa” (godz. 16.00-19.15) zajęcia zgodnie z planem, instruktor prowadzący – Monika Sienkiewicz,
 • gruba „sobotnia” zajęcia w godz. 10.00-14.55, instruktor prowadzący – Piotr Koda.

Uczestników zajęć „poniedziałkowych” (godz. 16.15-19.15) serdecznie zapraszamy na zajęcia w piątki lub soboty, prosimy o wybór dnia zgodnie z Państwa możliwościami.

Wyróżnienie dla MDK!

Z przyjemnością informujemy, że Izba Handlowo-Przemysłowa w Białymstoku, na ręce Pani Iwony Szcześniak Dyrektora MDK, przekazała nam medal "za wspieranie rozwoju samorządu gospodarczego i przedsiębiorczości". Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!

MEDAL

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.