Zmiany w organizacji zajęć szachowych - II semestr

Instruktor Janusz Taranienko od dn. 01 lutego br. przebywa na urlopie; będzie kontynuował zajęcia szachowe od września 2017 (r. szk. 2017/18).

Zajęcia szachowe w drugim semestrze r. szk. 2016/17 rozpoczną się od dn. 13 lutego br.

Nastąpią niewielkie zmiany w grupach, spowodowane zarówno zastępstwami, jak i postępami dzieci w zdobytej wiedzy i prezentowanych umiejętnościach gry. Wszyscy Państwo zostaną poinformowani o przegrupowaniach drogą e-mailową przez Instruktora  J. Taranienkę na początku następnego tygodnia (tj. w dn. 06-07 lutego).


Grupy instruktor Janusza Dubrawskiego od 10 lutego 2017 roku poprowadzi instruktor Ewa Rudnik. Zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu wyłącznie w piątki (w MDK, s.16), w stałych godzinach. Kontakt z instruktor drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Rozpoczynamy nabór dzieci w wieku 3-5 lat do pracowni arteterapii na zajęcia Edukacja przez szachy. Zajęcia odbywać się będą we poniedziałki w godzinach 16.00-17.05 w sali nr 6. Zapraszamy!

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.