Rekrutacja do MDK 2017/2018

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji na nowy rok szkolny (2017/2018). Szczególną uwagę prosimy zwrócić na terminarz rekrutacji. Wnioski o przyjęcie nowych kandydatów można składać od 1.06.2017 r. do 19.06.2017 r. do sekretariatu Placówki.

Dzieci już uczęszczające na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, które w roku szkolnym 2017/2018 chcą rozpocząć nową formę zajęć, w postępowaniu rekrutacyjnym wypełniają zarówno:

1. DEKLARACJĘ O KONTYNUACJI ZAJĘĆdla dotychczasowej formy zajęć (deklaracje należy przekazać do prowadzącego dane zajęcia instruktora)
    • oraz
  2. WNIOSEK O PRZYJĘCIE KANDYDATA NA ZAJĘCIA POZASZKOLNE DO MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W BIAŁYMSTOKU NA ROK SZKOLNY 2017/2018 – na nowe zajęcia;
    • (wnioski należy złożyć do sekretariatu MDK)
  • Rodzice dzieci (lub pełnoletni uczestnik), które chcą kontynuować uczestnictwo w zajęciach w następnym roku szkolnym, składają (do prowadzącego instruktora) odpowiednią deklarację o kontynuowaniu zajęć. Dziecko (lub pełnoletni kandydat), może uczęszczać maksymalnie do trzech pracowni MDK. W przypadku chęci kontynuowania zajęć w trzech pracowniach należy wypełnić trzy odrębne deklaracje (zaznaczając numerami 1, 2, 3 pracownie: 1-go, 2-go i 3 -go wyboru). Miejsce w pracowni 1-go wyboru jest gwarantowane.
  • Dziecko (lub kandydat pełnoletni) może uczęszczać maksymalnie do trzech pracowni MDK. W przypadku chęci zapisania dziecka (lub kandydata pełnoletniego) na trzy różne formy zajęć należy wypełnić trzy odrębne wnioski wskazując:
  1. PRACOWNIĘ 1-go wyboru;
  2. PRACOWNIĘ 2-go wyboru;
  3. PRACOWNIĘ 3-go wyboru;

Dokumenty niezbędne do potwierdzenia kryteriów: oświadczenie rodziców o pobieraniu nauki w systemie dziennym, o zatrudnieniu lub prowadzeniu przez nich działalności gospodarczej, oświadczenie rodzica/ów o uczęszczaniu rodzeństwa kandydata na zajęcia w Placówce, oświadczenie osoby wykonującej władzę rodzicielską, pieczę zastępczą lub sprawującą opiekę dostępne są u dyrektora Placówki (do wypełnienia wyłącznie w przypadku równorzędnych wyników uzyskanych na pierwszym etapie postępowania   rekrutacyjnego).

Szczegóły w załączonej dokumentacji.

Zapraszamy!

Pobierz - oferta zajęć
Pobierz - kalendarz
Pobierz - regulamin rekrutacji