Wypoczynek letni - półkolonie 2017

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku 7–12 lat na półkolonie letnie w terminie:

• I turnus 3.07.2017–7.07.2017
  • II turnus 10.07.2017-14.07.2017

Koszt jednego turnusu wynosi 250 zł.

Ilość miejsca ograniczona do 45 osób na jeden turnus (MDK zastrzega 10 miejsc dla dzieci pracowników – w każdym z turnusów).

Uwaga. Restauracja „Dąbrówka”, która przygotowuje wyżywienie uczestników półkolonii, nie zapewnia diet specjalistycznych.

Zapisy będą obywały się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez zamieszczone poniżej formularze. Formularze zostaną aktywowane w dniu rozpoczęcia zapisów o godzinie 9.00.

• zapisy na I turnus rozpoczną się dnia 1.06.2017 r. (czwartek) o godz. 9.00
  • zapisy na II turnus rozpoczną się dnia 5.06.2017 r. (poniedziałek) o godz. 9.00

Informujemy, że dziecko będzie można zapisać wyłącznie na jeden wybrany przez Państwa turnus. O możliwości zapisania dziecka na oba turnusy poinformujemy Państwa po zakończeniu rekrutacji. Warunkiem przyjęcia dziecka na kolejny turnus będą wolne miejsca na liście.

Listy dzieci przyjętych na półkolonie wraz z listą rezerwową i ewentualną informacją o wolnych miejscach zostaną opublikowane na stronie internetowej MDK w dniu:

• I turnus–2.06.2017 r.
  • II turnus–6.06.2017 r.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie:

- zajęcia z instruktorami MDK (m.in. muzyczne, taneczne, plastyczne, teatralne, fotograficzne, j. angielski, krawiectwo, modelarstwo)

- wyjścia m.in. do kina, muzeum, fikolandu, na basen, kręgle, zajęcia sportowe na świeżym powietrzu.

Dokonaj zapisu:

formularz zgłoszenia – I turnus