Wypoczynek letni - półkolonie plastyczno-krawieckie „Radość tworzenia" 17.07.2017–21.07.2017

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku 9–12 lat do udziału w półkoloniach w formie warsztatów plastyczno-krawieckich „Radość tworzenia”. Warsztaty odbędą się w terminie 17–21 lipca 2017 roku, w godzinach 10.30 – 15.00.

Koszt: 200 zł.

Ilość miejsc: 12.

Zapisy rozpoczną się 8.06.2017 o godzinie 9.00. Zapisy będą obywały się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez zamieszczony poniżej formularz, który zostanie aktywowany w dniu rozpoczęcia zapisów.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Lista uczestników wraz z ewentualna listą rezerwową zostanie zamieszczona na stronie www.mdk.bialystok.pl po wyczerpaniu miejsc.

W programie:
- malarstwo i rysunek na tkaninie,
- projektowanie i realizacja elementu ubioru,
- zdobienia i elementy dekoracyjne,
- aplikacja,
- zabawy i tańce integracyjne,
- codzienny obiad.

Podsumowaniem warsztatów będzie wrześniowa wystawa prac uczestników warsztatów w Galerii Młodych Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku.

Dokonaj zapisu:

Formularz zgłoszenia