KONKURS RECYTATORSKI "O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI"

Wynik konkursu

Zapraszamy do rozpoznania się z wynikami konkursu. Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na koncert galowy, który odbędzie się 18 maja 2018 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Pobierz komunikat

Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat z Białegostoku i powiatu białostockiego na ELIMINACJE POWIATOWE konkursu recytatorskiego „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki". Przesłuchania konkursowe odbędą się  16 MAJA 2018 ROKU O GODZINIE 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Zgłoszenia należy przesyłać do 7 MAJA 2018 ROKU poprzez znajdujący się poniżej formularz on-line:

Formularz zgłoszenia

Pobierz regulamin konkursu

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają Państwo kopię zgłoszenia będącą jego potwierdzeniem.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Dział Organizacji Imprez, Zuzanna Butkiewicz-Wakuluk: tel. 85 732 79 49 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz harmonogram