Młodzieżowy Klub Piosenki...

Zapewnia doskonalenie swoich umiejętności w zakresie: emisji głosu, intonacji, dykcji i interpretacji.

Zajęcia odbywają się w:

poniedziałki 18.20-19.05,

wtorki 18.00-18.45,

środy:pierwsza grupa 18.20-19.55; grupa druga 20.00-21.40.

Zajęcia prowadzi Wiesław Mikš - instruktor muzyki o wieloletnim stażu pracy, posiadający doświadczenie estradowe.

Na spotkaniach Klubu Piosenki realizowany jest repertuar piosenek polskich i zagranicznych, dobieranych w zależności od poziomu i możliwości wokalnych poszczególnych uczestników. Po opracowaniu pod względem artystycznym i technicznym piosenki prezentowane są podczas koncertów dla przyjaciół, rodzin i zaproszonych gości w MDK, a także podczas okazjonalnych uroczystości i koncertów na terenie miasta i poza jego granicami.

Uczestnicy niejednokrotnie z powodzeniem startowali w egzaminach do szkół artystycznych, a także brali udział w festiwalach i konkursach piosenki.

Członkowie Klubu Piosenki, przy okazji zajęć, nabywają umiejętności i wiedzę w zakresie podstawowych pojęć muzycznych oraz zdobywają doświadczenie w pracy z mikrofonem i poruszania się po scenie. Młodzieżowy Klub Piosenki ma na celu wyławianie talentu i rozwijanie go według indywidualnych cech każdego z uczestników. Grupowe zajęcia pozwalają na pokonywanie tremy oraz uczą koncentrowania się w sytuacjach stresowych.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.