Półkolonie zimowe 2018

Zapraszamy do zapoznania się z listą dzieci przyjętych na półkolonie zimowe. Pozostałe zgłoszone dzieci znajdują się na liście rezerwowej.

Rodziców dzieci przyjętych zapraszamy po karty uczestnika, które są do odbioru w pok. 5 w godzinach 9.00-19.00, ul. Warszawska 79a.

Wypełnione karty wraz z podpisanymi załącznikami należy zwrócić do dnia 15.01.2018 r.

Pobierz - Listę dzieci przyjętych na półkolonie zimowe

Pobierz - program zimowiska

Czytaj więcej...

IV Szachowy Turniej Klasyfikacyjnym „POLA NADZIEI”, MDK 2017

Tegoroczny IV Szachowy Turniej Klasyfikacyjny „POLA NADZIEI” przeszedł już do historii. Przez dwa dni,  tj. 2 i 3 grudnia 2017 roku, Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku gościł pasjonatów rozgrywek szachowych. Jednak ekscytujące współzawodnictwo sportowe to nie jedyny cel przyświecający uczestnikom tegorocznego  turnieju. Równie istotna była także możliwość wsparcia podopiecznych Fundacji „Pomóż Im” - Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i podopiecznych prowadzonego przez fundację Hospicjum dla Dzieci.

Z przyjemnością informujemy, że na ten szczytny cel Szachiści przekazali w sumie kwotę w wysokości 2 145 złotych.

W imieniu podopiecznych Fundacji „Pomóż Im” i organizatorów IV Szachowego Turnieju Klasyfikacyjnego „POLA NADZIEI” serdecznie dziękujemy.

pola dz

Dzieło życia

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest wernisaż prac uczniów Bogdana Marszeniuka, w pierwsza rocznicę śmierci Wielkiego Mistrza i przyjaciela młodzieży - naszego kolegi. Wernisaż odbędzie się 16 grudnia 2017 roku o godz. 18.00 w Galerii HOL Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

dzielo zycia