Dzieło życia

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest wernisaż prac uczniów Bogdana Marszeniuka, w pierwsza rocznicę śmierci Wielkiego Mistrza i przyjaciela młodzieży - naszego kolegi. Wernisaż odbędzie się 16 grudnia 2017 roku o godz. 18.00 w Galerii HOL Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

dzielo zycia

IV Otwarty Turniej Klasyfikacyjny „POLA NADZIEI”

„Nadzieja zawieść nie może…”

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów rozgrywek szachowych do udziału  w IV Otwartym Turnieju Klasyfikacyjnym „POLA NADZIEI”, który odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2017 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Wpisowe uczestników turnieju w całości zasili konto Fundacji „Pomóż Im”.

Turniej organizowany jest w ramach międzynarodowej kampanii „Pola Nadziei”, koordynowanej przez Fundację „Pomóż Im”, która prowadzi jedyne w regionie Domowe Hospicjum dla Dzieci. Jest to kampania mająca na celu propagowanie idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom.

Wszystkich, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności gry w szachy, a jednocześnie wesprzeć podopiecznych Fundacji „Pomóż Im”, gorąco zachęcamy do udziału w turnieju. Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy http://www.chessarbiter.com/turnieje/ w dniach od 13 do 26 listopada 2017 roku. Dokładne informacje zamieszczone są w komunikacie organizacyjnym.

Plakat szachy

Spotkanie z dietetykiem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z panem Tomaszem Remusem (dietetykiem), który opowie uczestnikom o nieznanych, za to bardzo praktycznych aspektach, zdrowego i racjonalnego odżywiania dzieci.

Do zobaczenia w MDK!

plakat DIETETYK1