Inauguracja Roku Kulturalnego

W piątek, 30 września 2016 roku, odbyła się Inauguracja Roku Kulturalnego w naszej placówce. Na scenie zaprezentował się Dziecięcy Zespół Wokalny oraz Chór Młodzieżowego Domu Kultury pod kierunkiem instruktor Barbary Kornackiej, pary taneczne z pracowni tańca towarzyskiego instruktor Bogusławy Kalisz, wokalistki z Młodzieżowego Klubu Piosenki instruktora Wiesława Miksz oraz zespół taneczny Heca z pracowni instruktor Elżbiety Ożlańskiej. W programie znalazł się również pokaz kolekcji zaprojektowanej przez uczestniczki zajęć pracowni kroju i szycia pod kierunkiem instruktor Ewy Samojlik oraz otwarcie wystaw: fotografii Andrzeja Górskiego pt. "Jak podróżowano w XIX wieku? Na pokładzie wielkich żaglowców" oraz wystawy podsumowującej projekt wymiany polsko – hiszpańskiej pt. „Music brings us together" zrealizowanej w ramach programu Unii Europejskiej Erazmus+.