„Cisza przed burzą... ostatnie lato II RP”

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku i Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie, zapraszają na wystawę „Cisza przed burzą... ostatnie lato II RP”, która opowiada o dwóch ostatnich miesiącach poprzedzających wybuch II wojny światowej w kontekście społecznym. Na prezentowanych planszach znalazły się głównie materiały prasowe – w tym zdjęcia wykonywane przez fotoreporterów Agencji Ilustrowanego Kuriera Codziennego, artykuły i opinie ówczesnych publicystów.

Wystawę oglądać można od 9 listopada do 8 grudnia 2017 roku w siedzibie MDK w Galerii HOL (I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 9-19.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

cisza plakat