Wystawa „Kreatywność w szyciu i rzeźbieniu”

Uczestniczki z grup początkujących projektują i szyją samodzielnie ciekawe prace z lnu i bawełny. Wykonują również korale, torebki wizytowe, broszki, kosmetyczki i wiele innych oryginalnych dodatków. Proste do uszycia torby ekologiczne na zakupy to wystarczający powód, aby na ich wykonanie zdecydowały się dziewczęta dopiero uczące się szyć. Uszyte torby ozdabiają techniką druku transparentnego, która stanowi szerokie pole do popisu dla lubiących szycie młodych i kreatywnych dziewcząt.

Najciekawsze i oryginalne prace będzie można oglądać na wystawie ekologicznej
Otwarcie wystawy odbędzie się 19 lutego 2014 r. o godz. 17.00 w Galerii Młodych Młodzieżowego Domu Kultury.
Na wystawie można będzie zobaczyć również ciekawe prace i eksponaty z gliny i drewna wykonane w pracowni rzeźby.