III edycja konkursu plastycznego "Festiwal Palm"

Wyniki III Edycji Konkursu Plastycznego "Festiwal Palm".

pobierz komunikat

W dniu 29.03.2015 r. o godzinie 14.30 na placu obok Katedry Białostockiej, w trakcie koncertu podsumowującego Diecezjalne Dni Młodzieży, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Festiwal Palm.

Uczestnicy przybyli na plac wraz z wykonanymi własnoręcznie palmami. Odebrali nagrody i wyróżnienia z rąk Księdza Biskupa dr hab. Henryka Ciereszko oraz Zastępcy Prezydenta Miasta Białegostoku Adama Polińskiego. Na zakończenie spośród przyniesionych palm zostało wybranych 5 prac, które otrzymały nagrody za najwyższą palmę. Zdecydowanym faworytem była palma o wysokości 6 m 30 cm wykonana przez rodzinę Państwa Wróblewskich z Bielska Podlaskiego.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Osoby nagrodzone i wyróżnione, które nie dotarły na rozstrzygnięcie, zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a, pok. 5 (Dział Organizacji Imprez) od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00.

Do odebrania są również pamiątkowe dyplomy za udział dla pozostałych uczestników konkursu.

Fotorelacja z "Festiwalu Palm" Gazety Współczesnej:

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150329/REG00/150329700

 


Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku oraz Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Białostockiej "Betania" zapraszają do udziału w III edycji konkursu plastycznego „Festiwal Palm" organizowanego w ramach Światowych Dni Młodzieży o wymiarze diecezjalnym.

 

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzieży, rodzin (dziecko/dzieci z rodzicami lub dziadkami), wspólnot, grup przyparafialnych, stowarzyszeń.

Zdjęcie wykonanej palmy oraz palmy z autorami pracy należy przesłać wraz z wypełnioną kartą informacyjną drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 20 marca 2015 roku.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas obchodów Światowych Dni Młodzieży o wymiarze diecezjalnym na placu przed Katedrą Białostocką 29 marca 2015 roku o godz. 14.30. Na rozstrzygnięcie konkursu uczestnicy przychodzą z palmami. Przyniesione palmy zostaną ocenione w dodatkowej kategorii "najwyższa palma".

Festiwal Palm zakończy się poświęceniem palm i przejściem do Katedry Białostockiej.

Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty.

herb honorowy patronatlogo PKO

pobierz regulamin

pobierz kartę zgłoszenia

pobierz plakat Diecezjalnych Dni Młodzieży

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.