X Spotkania Ekologiczne "Z Ziemią krążymy"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów recytatorskiego i fotograficznego.

Osoby nagrodzone i wyróżnione w konkursach zapraszamy na podsumowanie X Spotkań Ekologicznych "Z Ziemia krążymy" , które odbędzie się 30 listopada 2018 roku o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. 

Pobierz komunikat recytatorski

Pobierz komunikat fotograficzny

 


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników konkursu recytatorskiego "Z Ziemią krążymy". Przesłuchania odbędą się  23 listopada 2018 roku, I tura - początek godz. 10.00, II tura - początek godz. 11.20.

Pobierz harmonogram

 


Zapraszamy dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w konkursie recytatorskim i fotograficznym X Spotkań Ekologicznych "Z Ziemią krążymy".

Oba konkursy zostaną rozstrzygnięte w trzech kategoriach wiekowych:

  • I kategoria: uczniowie klas I-III szkół podstawowych,
  • II kategoria: uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych,
  • III kategoria: uczniowie szkół ponadpodstawowych.

W każdej z kategorii mogą wziąć udział dzieci, młodzież oraz dorośli z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Uroczyste podsumowanie konkursów połączone z otwarciem wystawy prac fotograficznych oraz wręczeniem nagród i wyróżnień laureatom konkursów odbędzie się 30.11.2018 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Dom Kultury. Szczegóły konkursów w regulaminie.

Pobierz regulamin

Wyślij zgłoszenie na konkurs recytatorski

Wyślij zgłoszenie na konkurs fotograficzny

Z przyjemnością informujemy, że X Spotkania Ekologiczne "Z Ziemią krążymy" otrzymały Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

Z przyjemnością informujemy, że X Spotkania Ekologiczne "Z Ziemią krążymy" otrzymały  honorowy patronat Marszałka Województwa Podlaskiego.

herb honorowy patronat jpglogo

 

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.