X Spotkania Ekologiczne "Z Ziemią krążymy"

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników konkursu recytatorskiego "Z Ziemią krążymy". Przesłuchania odbędą się  23 listopada 2018 roku, I tura - początek godz. 10.00, II tura - początek godz. 11.20.

Pobierz harmonogram

Zapraszamy dzieci i młodzież z województwa podlaskiego do udziału w konkursie recytatorskim i fotograficznym X Spotkań Ekologicznych "Z Ziemią krążymy".

Oba konkursy zostaną rozstrzygnięte w trzech kategoriach wiekowych:

• I kategoria: uczniowie klas I-III szkół podstawowych,
  • II kategoria: uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych,
  • III kategoria: uczniowie szkół ponadpodstawowych.

W każdej z kategorii mogą wziąć udział dzieci, młodzież oraz dorośli z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Uroczyste podsumowanie konkursów połączone z otwarciem wystawy prac fotograficznych oraz wręczeniem nagród i wyróżnień laureatom konkursów odbędzie się 30.11.2018 r. o godz. 10.00 w Młodzieżowym Dom Kultury. Szczegóły konkursów w regulaminie.

Pobierz regulamin

Wyślij zgłoszenie na konkurs recytatorski

Wyślij zgłoszenie na konkurs fotograficzny

Z przyjemnością informujemy, że X Spotkania Ekologiczne "Z Ziemią krążymy" otrzymały Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

herb honorowy patronat jpg