Mikołajkowa Gala Przedszkolaków

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) do udziału w konkursach Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. W ramach Gali odbędą się konkursy: recytatorski, piosenki oraz plastyczny. Tematyka konkursów nawiązuje do świąt Bożego Narodzenia, Św. Mikołaja, Nowego Roku i zimy.Terminarz konkursów:

28.11.2018 r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs plastyczny,
28.11.2018 r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs piosenki,
5.12.2018 r. - ostateczny termin nadsyłania prac na konkurs recytatorski,
5.12.2018 r. - godz. 9.30 - konkurs piosenki,
12.12.2018 r. - godz. 9.30 - konkurs recytatorski,
19.12.2018 r. - godz. 9.30 - Mikołajkowa Gala Przedszkolaków (koncert laureatów, otwarcie pokonkursowej wystawy plastycznej).

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminach, prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed wysłaniem zgłoszenia.

Pobierz regulamin

Zgłoszenia do konkursów przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdujących się poniżej formularzy on-line:

formularz zgłoszenia do konkursu recytatorskiego

formularz zgłoszenia do konkursu piosenki