Mikołajkowa Gala Przedszkolaków

Wyniki konkursu recytatorskiego

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym dzieciom oraz ich opiekunom i zapraszamy na Galę podsumowującą konkurs, która odbędzie się 19.12.2018 r. o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a. Podczas koncertu na scenie zaprezentują się ponownie wyłącznie dzieci nagrodzone, natomiast wszyscy laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody i wyróżnienia rzeczowe.

Pobierz komunikat - konkurs recytatorski

 


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konkursu recytatorskiego Mikołajkowej Gali Przedszkolaków.

Pobierz harmonogram

 


Wyniki konkursu piosenki i konkursu plastycznego:

 


Konkurs piosenki - harmonogram

5 grudnia 2018 r. zapraszamy wszystkie zgłoszone dzieci i ich opiekunów na konkurs piosenki Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. Występy uczestników zostały podzielone na trzy tury. Szczegóły w poniższym harmonogramie. W miarę możliwości prosimy o nieopuszczanie sali w trakcie przesłuchań.

Pobierz harmonogram

 


Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) do udziału w konkursach Mikołajkowej Gali Przedszkolaków. W ramach Gali odbędą się konkursy: recytatorski, piosenki oraz plastyczny. Tematyka konkursów nawiązuje do świąt Bożego Narodzenia, Św. Mikołaja, Nowego Roku i zimy.Terminarz konkursów:

28.11.2018 r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs plastyczny,
28.11.2018 r. - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs piosenki,
5.12.2018 r. - ostateczny termin nadsyłania prac na konkurs recytatorski,
5.12.2018 r. - godz. 9.30 - konkurs piosenki,
12.12.2018 r. - godz. 9.30 - konkurs recytatorski,
19.12.2018 r. - godz. 9.30 - Mikołajkowa Gala Przedszkolaków (koncert laureatów, otwarcie pokonkursowej wystawy plastycznej).

Szczegóły dotyczące konkursów znajdują się w regulaminach, prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed wysłaniem zgłoszenia.

Pobierz regulamin

Zgłoszenia do konkursów przyjmujemy drogą elektroniczną - poprzez wypełnienie znajdujących się poniżej formularzy on-line:

formularz zgłoszenia do konkursu recytatorskiego

formularz zgłoszenia do konkursu piosenki

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.