Refleksy wyobraźni i rzeczywistości

W dniu 20 października wraz z grupą zaawansowaną zwiedzaliśmy wystawę „Refleksy wyobraźni i rzeczywistości” Krzysztofa Koniczka a następnie udaliśmy się na wernisaż „Jerzy Nowosielski nieznany”. Podczas otwarcia wystawy prezentowany był film „Śladami mistrzów. Nowosielski na Podlasiu”. Był to premierowy pokaz filmu Piotra Łozowika ze zdjęciami Stefana Parchanowicza. Wernisaż uświetniło spotkanie z kuratorem wystawy, Leonem Tarasewiczem barwnie opowiadającym o Jerzym Nowosielskim i meandrach rzeczywistości, w której tworzył. Działo się! Po raz kolejny sztuka udowodniła, że jest do głębi poruszającą częścią naszego życia.