Laureaci XVI Międzynarodowego Konkursu Plastycznynego "PRZYRODA W KOLORACH 2026"
Werdyktem jury międzynarodowego konkursu organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie:
- Liwia Supronowicz (w kategorii 12-15) otrzymała NAGRODĘ!!!
- Kacper Dawidziuk (w kategorii 16-18) zdobył NAGRODĘ!!!
- Julia Wyszpiańska (w kategorii 16-18) NAGRODZONA!!!
- Martyna Dąbrowska (w kategorii 16-18) otrzymała WYRÓŻNIENIE!!!
- praca Dominiki Brzozowskiej (w kategorii 12-15) została ZAKWALIFIKOWANA DO WYSTAWY!!!
Wszyscy uczestnicy konkursu są uczniami Moniki Sienkiewicz prowadzącej pracownię Rysunku, Malarstwa i Grafiki w MDK na Żabiej 5. Szczere gratulacje i wyrazy uznania !!!
"Żyjmy zdrowo na sportowo"
VI edycja konkursu plastycznego na projekt banknotu ph. "Żyjmy zdrowo na sportowo" została uroczyście podsumowana w dniu 14 maja 2026 r. Nasze lauretki to:
ADA STOJAK - NAGRODA w kategorii 15-26 lat,
LENA GIERASIMIUK - WYRÓŻNIENIE w kategorii 15-26 lat.
Gratulacje Dziewczęta!!!
XIX edycja konkursu plastycznego
XIX edycja konkursu plastycznego "Białystok Wczoraj - Dziś - Jutro. Białystok - most między historią a przyszłością" 2026 rozstrzygnięta:
- Hanna Kalinowska otrzymała NAGRODĘ,
- Anna Potapczyk została WYRÓŻNIONA.
Gratulujemy Dziewczętom i życzymy dalszych sukcesów
Sukcesy w XXXVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Warszawa Moja Stolica"
Nasi LAUREACI XXXVII Ogólpolskiego Konkursu Plastycznego "Warszawa Moja Stolica":
- Łucja Płonowska z pracowni Rysunku, Malarstwa i Grafiki Moniki Sienkiewicz,
- Ksawery Bagniuk z pracowni plastycznej Doroty Kluczyk.
Gratulujemy zdobytych nagród, wielkie brawa!!!
Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej...
Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski – Tradycje, Współczesność, Przyszłość" – Białystok 2026 bardzo nas ucieszyły.
- Laura Rutkowska otrzymała tytuł LAUREATA I miejsca,
- Karolina Busłowska zdobyła NAGRODĘ w kategorii uczniów klas VII-VIII SP,
- Lena Gierasimiuk została NAGRODZONA w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych,
- Kacper Dawidziuk zdobył NAGRODĘ w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych,
- Helena Wnuk otrzymała WYRÓŻNIENIE w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!