Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów Wojewódzkiego Przeglądu Pieśni Patriotycznych. Prezentacje odbędą się 8 listopada 2018 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Warszawska 79 A. Prosimy uczestników przeglądu o przybycie do placówki pół godziny przed planowanym występem.

Dziękujemy.

Pobierz harmonogram

 

W Przeglądzie mogą wziąć udział soliści, zespoły wokalne oraz chóry działające przy szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach ponadpodstawowych, szkołach muzycznych i placówkach pozaszkolnych województwa podlaskiego. Głównym przesłaniem Przeglądu jest uczczenie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczestnicy przygotowują utwory o tematyce patriotycznej (maksymalnie 2 utwory).

Na przegląd zapraszamy również solistów bądź zespoły wykonujące tzw. „patriotyczny rap”, czyli utwory, w których wykonawcy-raperzy rymują o przywiązaniu do swojego domu, osiedla, miasta i Ojczyzny. Mówią o przodkach, narodowych bohaterach, najważniejszych wydarzeniach z historii Polski.

Przegląd odbędzie się 8 listopada 2018 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 27 października 2018 roku drogą elektroniczną. Nagranie podkładu należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na płycie CD, pendrivie (osobiście lub pocztą) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79 A, 15-201 Białystok (pok. 5) do dnia 27 października 2018 roku. W nazwie pliku proszę wpisać imię i nazwisko uczestnika lub nazwę zespołu, tytuł oraz kolejność utworów, np.: „Jan Kowalski – 1. Czerwone maki”.

Pobierz regulamin

Karta zgłoszenia

Z przyjemnością informujemy, iż Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych otrzymał Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

herb honorowy patronat jpg

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.