Miejski konkurs kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha”

Zapraszamy dzieci klas I – III szkół podstawowych do udziału w miejskim konkursie kolęd i pastorałek „Kolęda Malucha”. Organizatorami wydarzenia są: Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Placówek Oświatowych Nr 2 w Białymstoku.

Aby zgłosić uczestnika należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny poniżej oraz przesłać nagranie podkładu drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na płycie CD, pendrive (osobiście lub pocztą) na adres: Zespól Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku, Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79A, 15-201 Białystok (pok. nr 5) do dnia 30 listopada 2021 roku.

Przesłuchania uczestników odbędą się 9 grudnia 2021 roku o godzinie 9.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w konkursie zamieszczone są w regulaminie.

Serdecznie zapraszamy.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.