XXIX Festiwal Piosenki Przedszkolaka

Koncert Galowy Laureatów

13 maja 2022 roku w MDK odbył się koncert galowy laureatów konkursu recytatorskiego "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki" oraz XXIX Festiwalu Piosenki Przedszkolaka.

Dzieci nagrodzone i wyróżnione zaprezentowały na scenie swoje wiersze oraz piosenki a następnie odebrały dyplomy i nagrody z rąk kierownik Działu Organizacji Imprez MDK - Dominiki Chojnackiej-Jamiołkowskiej.

Gratulujemy serdecznie dzieciom oraz ich opiekunom i życzymy dalszych sukcesów!


Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem jury z wynikami XXIX Festiwalu Piosenki Przedszkolaka.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie zaś laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na koncert galowy, który odbędzie się 13 maja 2022 r. o godz. 9.30 w MDK, ul. Warszawska 79a.

Wszyscy laureaci, zarówno dzieci nagrodzone jak i wyróżnione, zaprezentują się ponownie na scenie oraz otrzymają upominki i dyplomy.

Pobierz komunikat

 


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników XXIX Festiwalu Piosenki Przedszkolaka.

Festiwal odbędzie się 11.05.2022 r. o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Pobierz harmonogram

 


Zapraszamy dzieci z wieku 3-6 lat z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w Festiwalu Piosenki Przedszkolaka. Konkurs odbędzie się 11 maja 2022 roku o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Na konkurs przyjmujemy zgłoszenia z placówek oraz od osób indywidualnych. Jedna placówka może zgłosić 3 solistów lub 1 zespół (max. 6 osób).

Aby zgłosić dziecko do konkursu należy do 3 maja 2022 roku wysłać zgłoszenie poprzez elektroniczny formularz dostępny poniżej oraz przesłać nagranie akompaniamentu poprzez internetową platformę do darmowej wysyłki plików np. https://wetransfer.com [1] podając adres odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W nazwie pliku proszę wpisać imię i nazwisko dziecka lub nazwę zespołu.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas Koncertu Galowego - 13 maja 2022 roku, o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie ujęte są w regulaminie.

Pobierz regulamin

wypełnij formularz zgłoszenia

W razie pytań prosimy o kontakt:


Dział Organizacji Imprez, Magdalena Szeląg, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 690 832 690.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.