"FESTIWAL PALM" KONKURS PLASTYCZNY

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z komunikatem VI edycji konkursu plastycznego "Festiwal Palm".

Pobierz komunikat

 


Zapraszamy do udziału w VI edycji konkursu plastycznego "Festiwal Palm". Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzieży, rodzin (dziecko/dzieci z rodzicami lub dziadkami), wspólnot, grup przyparafialnych, stowarzyszeń, świetlic, klubów, placówek wychowania pozaszkolnego z województwa podlaskiego.

Zdjęcie wykonanej palmy oraz palmy z autorami pracy należy przesłać wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 12 MARCA 2018 ROKU.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 24 MARCA 2018 ROKU O GODZINIE 15.15 W ZESPOLE SZKÓŁ KATOLICKICH W BIAŁYMSTOKU (UL. KOŚCIELNA 3). Na rozstrzygnięcie konkursu uczestnicy przychodzą z palmami. Przyniesione palmy zostaną ocenione w dodatkowej kategorii "najwyższa palma".

ORGANIZATOR

Archidiecezja Białostocka

Współorganizator:

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Białostockiej "Betania”

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku

Pobierz regulamin

Pobierz kartę zgłoszenia

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.