Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży ph.: „Świat oczami Stanisława Lema”

Sejm ustanowił 2021 Rokiem Stanisława Lema, wybitnego przedstawiciela polskiej fantastyki i pisarza science-fiction. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie prac plastycznych nawiązujących do twórczości wybitnego pisarza.

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku zaprasza do udziału w konkursie plastycznym uczniów wszystkich typów szkół (z wyjątkiem szkół plastycznych), uczestników zajęć placówek oświatowo-wychowawczych oraz zajęć placówek pozalekcyjnych i pozaszkolnych województwa podlaskiego.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej oraz dostarczenie lub przesłanie prac w terminie do 15 października 2021 roku do Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 A.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu: