Stypendia Artystyczne

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku rozpoczął 9 rok współpracy z Izbą Przemysłowo-Handlową w Białymstoku. Od 2012 r. Izba Przemysłowo-Handlowa jest fundatorem stypendiów dla uzdolnionych artystycznie uczestników naszych zajęć, w wieku od 8 do 22 roku życia. Szansę na pełniejszy rozwój swoich pasji, zainteresowań i zdolności, w latach 2012-2021, otrzymało 80 uczestników zajęć pracowni: teatralnej, plastycznej, muzycznej, tanecznej, literatury, modelarskiej, szachowej oraz projektowania i szycia.

Miło nam poinformować, że fundusz stypendialny będzie także kontynuowany w bieżącym roku. Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Firma Doradcza Crido przekazały już środki na ten cel.

Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych.

IMG 20210920 183657