mask

Półkolonie letnie

Szanowni Państwo,

poniżej znajduje się komplet dokumentów do pobrania (karta kwalifikacyjna uczestnika, regulamin uczestnika, oświadczenia rodziców/opiekunów prawnych). Prosimy o dokładne zapoznanie się  z nimi.

Wypełnione i podpisane dokumenty należy zwrócić do 18 czerwca 2020 roku:

• przesłać drogą elektroniczną w formie skanu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub

• złożyć w wersji papierowej w skrzynce pocztowej, umieszczonej na zewnątrz budynku MDK przy ul. Warszawskiej 79a.

W przypadku przesłania karty drogą elektroniczną oryginał karty w wersji papierowej należy dostarczyć pierwszego dnia zajęć.

Opłatę należy wnieść również do 18 czerwca 2020 roku.

Pobierz dokumenty

Zapraszamy do zapoznania się z Klauzulą informacyjną dla rodziców/opiekunów prawnych kandydata.

Pobierz klauzulę (pdf)

Pobierz klauzulę (doc)

Listy dzieci przyjętych na II turnus półkolonii letnich MDK:

Lista II turnus - lokalizacja ul. Żabia

Lista II turnus - lokalizacja ul. Warszawska

Zapraszamy do zapoznania się z listami dzieci przyjętych na I turnus półkolonii letnich MDK:

Lista I turnus - lokalizacja ul. Żabia

Lista I turnus - lokalizacja ul. Warszawska

Rodzicom/opiekunom prawnych zakwalifikowanych dzieci przypominamy o obowiązku złożenia dokumentów oraz dokonania opłaty do dnia 18.06.2020 r. Szczegółowe informacje poniżej w "Zasadach rekrutacji na półkolonie letnie 2020".

Zasady rekrutacji na półkolonie letnie 2020

w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku

INFORMACJE OGÓLNE:

• Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku organizuje (w oparciu o wytyczne: MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w 2020 roku) półkolonie letnie w terminie:

• I turnus – 29.06.2020 r. – 3.07.2020

• II turnus – 6.07.2020 r. – 10.07.2020 r.

• Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 7 – 12 lat.

• Półkolonie letnie odbędą się w dwóch lokalizacjach (oba turnusy):

• MDK, ul. Żabia 5, Białystok

• MDK, ul. Warszawska 79a, Białystok

• Ilość miejsc - 38 osób na jeden turnus. W każdym z turnusów przyjmiemy:

• 2 grupy 10 osobowe (łącznie 20 os.) w placówce przy ul. Żabiej 5,

• 2 grupy 9 osobowe (łącznie 18 os.) w placówce przy ul. Warszawskiej 79a.

• MDK zastrzega 8 miejsc dla dzieci pracowników – w każdym z turnusów.

• W przypadku małego zainteresowania Organizator zastrzega możliwość rezygnacji z organizacji półkolonii.

CENA ZA TURNUS:

• Koszt jednego turnusu wynosi 220 zł.

ZAPISY:

• Na półkolonie przyjmowane będą wyłącznie dzieci mające stałe miejsce zamieszkania w Białymstoku.

• Dziecko można zapisać wyłącznie na jeden wybrany turnus. O możliwości zapisania dziecka na oba turnusy poinformujemy Państwa po zakończeniu rekrutacji. Warunkiem przyjęcia dziecka na kolejny turnus będą wolne miejsca na liście.

• Podczas zapisu rodzic/opiekun prawny wybiera lokalizację, (budynek MDK przy ul. Żabiej 5 lub budynek MDK przy ul. Warszawskiej 79a) do której chce aby dziecko uczęszczało na półkoloniach (możliwy jest wybór tylko jednej lokalizacji).

• Zapisy będą odbywały się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez zamieszczone poniżej formularze. Formularze zostaną aktywowane w dniu rozpoczęcia zapisów:

• Listy dzieci przyjętych na półkolonie wraz z ewentualną informacją o wolnych miejscach zostaną opublikowane na stronie internetowej MDK po zakończeniu rekrutacji w godzinach wieczornych w dniach:

• I turnus – 9.06.2020 r.

• II turnus – 12.06.2020 r.

• Po zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie rodzic/opiekun prawny jest zobowiązany:

• wypełnić kartę zgłoszenia dziecka wraz załącznikami (do pobrania w wersji papierowej na portierni MDK, ul. Warszawska 79a. Karta wraz z załącznikami w wersji elektronicznej zostanie opublikowana na stronie MDK po ogłoszeniu list przyjętych dzieci.)

• oraz dokonać przelewu 220 zł:

tytułem: Półkolonie turnus (I lub II), imię i nazwisko dziecka

na konto: 04 1240 1154 1111 0010 3577 0221

Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79a, 15-201 Białystok

Zwrotu karty wraz z załącznikami oraz wpłaty należy dokonać do dnia 18.06.2020 r.

Karty można:

ZAPEWNIAMY:

• Opiekę pedagogiczną w godzinach 8.00 – 16.00.

• Ubezpieczenie uczestników.

• Wyżywienie:

• MDK, ul Warszawska 79a - w restauracji „Dąbrówka” (obiad i podwieczorek).

• MDK, ul Żabia 5 – catering z restauracji „Dąbrówka” (obiad i podwieczorek).

• Uwaga - restauracja nie zapewnia specjalistycznych diet.

• Zajęcia z instruktorami MDK (m.in. muzyczne, taneczne, plastyczne, teatralne, informatyczne, sportowe, j. angielski i inne).

• Atrakcje stacjonarne np. spektakl teatralny.

• Wycieczki plenerowe.

DANE OSOBOWE: