Wojewódzki konkurs recytatorski upamiętniający 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości pod hasłem "Wolność kocham i rozumiem"

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w wojewódzkim konkursie recytatorskim, upamiętniającym 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, pod hasłem „Wolność kocham i rozumiem".  Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21.03.2019 r., natomiast przesłuchania konkursowe odbędą się 28.03.2019 r. na sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku. Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w konkursie zamieszczone są w regulaminie.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia

Z przyjemnością informujemy, że Wojewódzki konkurs recytatorski upamiętniający 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości pod hasłem "Wolność kocham i rozumiem" został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.
herb honorowy patronat jpg

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.