Konkurs recytatorski "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki"

Koncert Galowy Laureatów

13 maja 2022 roku w MDK odbył się koncert galowy laureatów konkursu recytatorskiego "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki" oraz XXIX Festiwalu Piosenki Przedszkolaka.

Dzieci nagrodzone i wyróżnione zaprezentowały na scenie swoje wiersze oraz piosenki a następnie odebrały dyplomy i nagrody z rąk kierownik Działu Organizacji Imprez MDK - Dominiki Chojnackiej-Jamiołkowskiej.

Gratulujemy serdecznie dzieciom oraz ich opiekunom i życzymy dalszych sukcesów!


Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem jury z wynikami konkursu recytatorskiego "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki".

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie zaś laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na koncert galowy, który odbędzie się 13 maja 2022 r. o godz. 9.30 w MDK, ul. Warszawska 79a.

Laureaci, zarówno dzieci nagrodzone jak i wyróżnione, zaprezentują się ponownie na scenie oraz otrzymają upominki i dyplomy.

Pobierz komunikat

 


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem występów uczestników konkursu recytatorskiego "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki".

Konkurs odbędzie się 10.05.2022 r. o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Pobierz harmonogram

 


Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat z Białegostoku i powiatu białostockiego do udziału w konkursie recytatorskim „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki". Przesłuchania konkursowe odbędą się 10 maja 2022 roku roku o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Na konkurs przyjmujemy zgłoszenia z placówek oraz od osób indywidualnych. Jedna placówka może zgłosić maksymalnie 2 recytatorów.

Zgłoszenia należy przesyłać do 3 maja 2022 roku poprzez znajdujący się poniżej elektroniczny formularz. Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas Koncertu Galowego - 13 maja 2022 roku, o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Szczegółowe warunki udziału w konkursie ujęte są w regulaminie.

Pobierz regulamin

Wypełnij formularz zgłoszenia

W razie pytań prosimy o kontakt:


Dział Organizacji Imprez, Iwona Dzierma, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 690 832 690.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.