„Yellow MDK” – wystawa malarstwa Dominiki Borys-Prus

Dominika Borys-Prus prowadzi pracownię sztuki użytkowej w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. W 2017 roku uzyskała dyplom z wyróżnieniem ze specjalności 'Malarstwo w architekturze' na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Porusza się w obszarze abstrakcji. Interesują ją zagadnienia koloru, technologii malarstwa oraz pracy na dużym formacie. W swoich pracach stosuje zazwyczaj wąską gamę kolorystyczną.

Wystawa pt.: „Yellow MDK” jest próbą wywarcia na odbiorcy pozytywnego bądź negatywnego odczucia, atakując jego zmysły intensywnym zapachem i kolorem. Czy będziesz umiał się tam odnaleźć? Czy poczujesz się tam dobrze, a może wprost przeciwnie?

Wernisaż odbędzie się 10 stycznia 2020 roku o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Wystawa potrwa do 31 stycznia 2020 roku.

Afisz Yellow MDK poprawiony