WYSTAWA FOTOGRAFICZNA "KRAINY KURPIÓW I JADŹWINGÓW"

Szanowni Państwo,

w związku z trwającą sytuacją pandemiczną i zakazem organizacji spotkań, zaplanowany w dniu 10 grudnia 2020 roku finisaż wystawy fotograficznej "KRAINY KURPIÓW I JADŹWINGÓW" zostaje odwołany. Za zaistniałe zmiany przepraszamy.

 

Wystawa jest efektem współpracy Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego i Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego, w wyniku której zorganizowano wiosną 2019 r. plenery fotograficzne na Suwalszczyźnie i Kurpiach. W plenerach wzięli udział fotografowie z obu towarzystw, fotografując okolice Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Doliny Omuleń. Uwieczniono m.in. krajobrazy z Cisowej Góry i meandrującą Omulew, malownicze pejzaże i piękno przyrody regionów. Wspólne plenery to nawiązywanie przyjaźni, zacieśnianie współpracy i wymiana doświadczeń między fotografującymi. Wystawa jest przekrojem dokonań fotografów podczas tych dwóch plenerów.

Autorzy zdjęć: Bogdan Białczak, Ewa Bijak, Daniel Ejsmont, Katarzyna Falkowska, Bożena Grabowska, Ilona Idzikowska, Dorota Jakubowska, Jolanta Kolinko, Sylwia Larkiewicz, Małgorzata Leszka, Grzegorz Ludnicki, Michał Nerwiński, Michał Pieńdak, Rafał Redding, Joanna Sawicka, Anna Suchcicka, Bożena Zdanowicz.

W związku z panującą pandemią i zakazem zgromadzeń do 29 listopada 2020 roku, planujemy zorganizować finisaż wystawy, który odbędzie się 10 grudnia 2020 roku o godz. 17.30 w budynku Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Warszawska 79A.

Prosimy o wcześniejsze sprawdzenie informacji o wydarzeniu na stronie internetowej www.mdk.bialystok.pl lub naszym profilu Facebook https://www.facebook.com/MDK.Bialystok

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.