PÓŁKOLONIE ZIMOWE W MDK

Program półkolonii

Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej programem półkolonii zimowych.

Prosimy o zaopatrzenie dzieci na każdy dzień w maseczkę ochronną oraz buty na zmianę (w workach plastikowych). Dodatkowo na wskazane w programie dni prosimy o przygotowanie dzieciom stroju do ćwiczeń oraz odpowiedniego do pogody ubrania na wyjazd na kulig.

Program półkolonii - ul. Warszawska

Program półkolonii - ul. Żabia

Zapraszamy do zapoznania się z listami dzieci przyjętych na półkolonie zimowe w MDK.

Lista dzieci przyjętych na ul. Warszawską 79a (pdf)

Lista dzieci przyjętych na ul. Żabią 5 (pdf)

Rodziców/opiekunów prawnych dzieci przyjętych prosimy o pobranie, wypełnienie i zwrot dokumentów uczestnika, zamieszczonych poniżej, oraz wpłatę 220 zł na konto MDK do 28.12.2020 r.

Szczegóły dot. wysłania dokumentów oraz opłaty opisane są poniżej w zasadach rekrutacji.

Dokumenty uczestnika (pdf)

Dokumenty uczestnika (doc)

Program półkolonii zostanie przesłany na podane przez Państwa adresy mailowe oraz zamieszczony na stronie w okolicach Świąt. Prosimy o zapoznanie się z nim i zwrócenie uwagi, w jakie rzeczy/ubrania należy zaopatrzyć dzieci na poszczególne dni.

Zasady rekrutacji na półkolonie zimowe 2021

w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku

INFORMACJE OGÓLNE:

• Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku organizuje (w oparciu o wytyczne: MEN, GIS i MZ dla organizatorów półkolonii w roku szkolnym 2020/2021) półkolonie zimowe w terminie:

• 11.01.2021 r. – 15.01.2021 r.

• Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 7–10 lat uczniów białostockich szkół i placówek oświatowych oraz uczniów mających stałe miejsce zamieszkania w Białymstoku.

• Półkolonie zimowe odbędą się w dwóch lokalizacjach:

• MDK, ul. Żabia 5, Białystok

• MDK, ul. Warszawska 79a, Białystok

• Ilość miejsc ogółem 40:

• 20 osób (2 grupy 10 osobowe) w placówce przy ul. Żabiej 5,

• 20 osób (2 grupy 10 osobowe) w placówce przy ul. Warszawskiej 79a.

• MDK zastrzega 5 miejsc dla dzieci pracowników – w każdej z lokalizacji.

• W przypadku małego zainteresowania Organizator zastrzega możliwość rezygnacji z organizacji półkolonii.

CENA ZA TURNUS:

• Koszt turnusu wynosi 220 zł.

ZAPISY:

• Na półkolonie przyjmowani będą wyłącznie uczniowie białostockich szkół i placówek oświatowych oraz uczniowie mający stałe miejsce zamieszkania w Białymstoku.

• Podczas zapisu rodzic/opiekun prawny wybiera lokalizację (budynek MDK przy ul. Żabiej 5 lub budynek MDK przy ul. Warszawskiej 79a).

• Zapisy będą odbywały się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez zamieszczony poniżej formularz. Formularz zostanie aktywowany w dniu rozpoczęcia zapisów:

• Listy dzieci przyjętych na półkolonie zimowe wraz z ewentualną informacją o wolnych miejscach zostaną opublikowane na stronie internetowej MDK w godzinach wieczornych w dniu:

• 17.12.2020 r.

• Po zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie rodzic/opiekun prawny jest zobowiązany:

• wypełnić kartę zgłoszenia dziecka wraz załącznikami (Karta wraz z załącznikami w wersji elektronicznej, po ogłoszeniu list przyjętych dzieci, zostanie opublikowana na stronie MDK oraz przesłana na podane przez Państwa przy zapisach adresy e-mailowe. Karta w wersji papierowej będzie również dostępna do pobrania na portierni MDK, ul. Warszawska 79a.)

• oraz dokonać przelewu 220 zł:

tytułem: Półkolonie zimowe, imię i nazwisko dziecka

na konto: 04 1240 1154 1111 0010 3577 0221

Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79a, 15-201 Białystok

Zwrotu karty wraz z załącznikami oraz wpłaty należy dokonać do dnia 28.12.2020 r.

Karty można:

• przesłać drogą elektroniczną w formie skanu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• złożyć w wersji papierowej w skrzynce pocztowej, umieszczonej na zewnątrz budynku MDK przy ul. Warszawskiej 79a.

W przypadku przesłania karty drogą elektroniczną oryginał karty w wersji papierowej należy dostarczyć pierwszego dnia zajęć.

ZAPEWNIAMY:

• Opiekę pedagogiczną w godzinach 08.00 – 16.00.

• Ubezpieczenie uczestników.

• Wyżywienie – catering z restauracji „Dąbrówka” (obiad i podwieczorek).

• Uwaga - restauracja nie zapewnia specjalistycznych diet.

• Zajęcia z instruktorami MDK (m.in. muzyczne, taneczne, plastyczne, teatralne, informatyczne, sportowe, j. angielski) oraz inne atrakcje, np.: warsztaty teatralne, zajęcia sportowe, wyjazd plenerowy.

DANE OSOBOWE: