Półkolonie letnie 2021 w MDK

Zapraszamy do zapoznania się z listami dzieci przyjętych na półkolonie letnie 2021 w MDK.

Lista dzieci przyjętych na I turnus na ul. Warszawską 79a

Lista dzieci przyjętych na I turnus na ul. Żabią 5

Wszystkie miejsca zostały wyczerpane. W chwili obecnej istnieje możliwość zapisów wyłącznie na listy rezerwowe.

Rodziców/opiekunów prawnych dzieci przyjętych prosimy o pobranie, wypełnienie i zwrot dokumentów uczestnika, zamieszczonych poniżej, oraz wpłatę 250 zł na konto MDK do 14.06.2021 r.

Dokumenty uczestnika

Dokumenty można:

• przesłać drogą elektroniczną w formie skanu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • złożyć w wersji papierowej w skrzynce pocztowej, umieszczonej na zewnątrz budynku MDK przy ul. Warszawskiej 79a.

W przypadku przesłania dokumentów drogą elektroniczną oryginał dokumentów w wersji papierowej należy dostarczyć pierwszego dnia zajęć.

Dane do przelewu:
tytuł: Półkolonie turnus (I lub II), MDK ul. (Warszawska lub Żabia), imię i nazwisko dziecka
nr konta: 04 1240 1154 1111 0010 3577 0221
Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79a, 15-201 Białystok

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza na półkolonie letnie skierowane do dzieci w wieku 7–11 lat będących uczniami białostockich szkół i placówek oświatowych oraz uczniami mającymi stałe miejsce zamieszkania w Białymstoku.

1. Termin półkolonii:

- I turnus – 28.06.2021 r.–2.07.2021 r.

- II turnus – 5.07.2021 r.–9.07.2021 r.

1. Miejsce - półkolonie letnie odbędą się w dwóch lokalizacjach (oba turnusy):

- MDK, ul. Żabia 5, Białystok

- MDK, ul. Warszawska 79a, Białystok

3. Ilość miejsc - 40 osób na jeden turnus. W każdym z turnusów przyjmiemy:

- 2 grupy 10 osobowe (łącznie 20 os.) w placówce przy ul. Żabiej 5,

- 2 grupy 10 osobowe (łącznie 20 s.)  w placówce przy ul. Warszawskiej 79a.

MDK zastrzega 10 miejsc dla dzieci pracowników – w każdym z turnusów.

ZAPISY:

1. Na półkolonie przyjmowane będą wyłącznie dzieci mające stałe miejsce zamieszkania w Białymstoku oraz dzieci będące uczniami białostockich szkół i placówek oświatowych.
  2. Dziecko można zapisać wyłącznie na jeden wybrany turnus. O możliwości zapisania dziecka na oba turnusy poinformujemy Państwa po zakończeniu rekrutacji. Warunkiem przyjęcia dziecka na kolejny turnus będą wolne miejsca na liście.
  3. Podczas zapisu rodzic/opiekun prawny wybiera lokalizację, (budynek MDK przy ul. Żabiej 5 lub budynek MDK przy ul. Warszawskiej 79a), do której chce aby dziecko uczęszczało na półkoloniach (możliwy jest wybór tylko jednej lokalizacji).
  4. Zapisy będą odbywały się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez zamieszczone poniżej formularze. Formularze zostaną aktywowane w dniu rozpoczęcia zapisów – 01.06.2021 r. (wtorek) o godz. 18.00:
  1. Listy dzieci przyjętych na półkolonie wraz z ewentualną informacją o wolnych miejscach zostaną opublikowane na stronie internetowej MDK po zakończeniu rekrutacji.

Po zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie rodzic/opiekun prawny jest zobowiązany:

- wypełnić kartę zgłoszenia dziecka wraz załącznikami

- dokonać opłaty.

Półkolonie zostaną zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz będą zorganizowane w oparciu o wytyczne: MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w 2021 roku.

Więcej informacji wkrótce, do zobaczenia w MDK