II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL "(POD)RÓŻNE HISTORIE" - KONKURSY FOTOGRAFICZNY I LITERACKI

Wyniki konkursów

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z komunikatami konkursów fotograficznego i literackiego oraz programem  II Ogólnopolskiego Festiwalu „(Pod)różne historie".

Uroczyste podsumowanie konkursów odbędzie się 28 września 2018 roku o godz. 12.00 (piątek), w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79 a.

Serdecznie zapraszamy!

Program  II Ogólnopolskiego Festiwalu „(Pod)różne historie"

Z przyczyn organizacyjnych termin Festiwalu został zmieniony na 28-29.09.2018 r.

Piątek, 28.09.2018

12.00 –  uroczyste podsumowanie konkursów literackiego i fotograficznego – sala widowiskowa Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a:

• wręczenie nagród laureatom konkursów,
  • prelekcja podróżnika Jerzego Lecha,
  • otwarcie pokonkursowej wystawy prac fotograficznych,
  • poczęstunek,
  • wycieczka z przewodnikiem po Białymstoku „Wielokulturowy Białystok".

Sobota, 29.09.2018

10.00 – zwiedzanie  wystawy fotografii organicznej Bogdana Kiwaka i Marcina Saroty i wystawy fotografii otworkowej z instalacją Camer Obscura Bogdana Kiwaka oraz warsztaty „Jak powstało Esperanto?" w Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19 w Białymstoku.

Udział w podsumowaniu konkursów, wycieczce po Białymstoku, a także w warsztatach, które odbędą się w Centrum im. Ludwika Zamenhofa, prosimy potwierdzić do 20 września 2018 roku za pośrednictwem formularza elektronicznego.

Link do formularza

Zapraszamy dzieci i młodzież z Polski w wieku 8 - 21 lat do udziału w konkursach fotograficznym i literacki o tematyce podróżniczej.

Termin nadsyłania prac na konkurs literacki upływa 13.07.2018 r.

Termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny upływa 17.08.2018 r.

Uroczyste podsumowanie konkursów odbędzie się 29 września 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a.

Program podsumowania oraz informacje o wydarzeniach towarzyszących zostaną podane do wiadomości w komunikatach z wynikami konkursów.

Pobierz regulamin

Formularz zgłoszenia na konkurs literacki

Formularz zgłoszenia na konkurs fotograficzny

Organizatorzy:

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku

Towarzystwo Działań Twórczych "Talent" w Białymstoku

Z przyjemnością informujemy, iż II Ogólnopolski Festiwal "(Pod)różne historie" został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Z przyjemnością informujemy, iż Ogólnopolski Festiwal "(Pod)różne historie" został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego.

herb honorowy patronat jpglogo