O pracowni...

Teatr "Szóstka" rozpoczął działalność we wrześniu 1994 roku. Próby odbywały się wtedy w Szkole Podstawowej nr 6 w Białymstoku. Stąd wywodzi się nazwa teatru "Szóstka".

Obecnie teatr działa przy Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Do roku 2014 zespół pracował pod opieką artystyczną Haliny Jędrzejczak-Pugliesi. Aktualnie instruktorem prowadzącym jest Ewa Gajewska – Jasińska.

„Kiedy miałam 5 lat trafiłam do zespołu teatralnego prowadzonego przez Panią Halinę Jędrzejczak-Pugliesi. Od tego momentu zaczęła się moja przygoda z teatrem. Zaczęłam jako dziecko od małej roli w spektaklu „Kolędnicy”, a obecnie jestem profesjonalną aktorką, logopedą, instruktorem teatralnym. Jako wychowanka Pani Haliny cieszę się, że mogę kontynuować jej pracę. Serdecznie zapraszam do mojego zespołu. Nie musisz zostać aktorem, możesz po prostu przeżyć wspaniałą przygodę.”

Ewa Gajewska – Jasińska

Teatr Szóstka gromadzi dzieci i młodzież w  wieku od 7 do 18 lat. Na zajęciach pracujemy nad koncentracją,dykcją,interpretacją tekstu oraz rozwijaniem wyobraźni. Uczymy się także współpracy w grupie i opanowywania tremy. Występowanie na scenie, poprzedzone zabawą i pracą na próbach, przynosi uczestnikom wiele satysfakcji. W tworzeniu spektakli wspomagają nas instruktorzy z pracowni muzycznej i plastycznej. Serdecznie zapraszam do naszego teatru.

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.