Medal dla MDK

17 września odbył się XV Doroczny Koncert Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku Biznes - Kultura - Społeczeństwo, połączony z obchodami 30-lecia Działalności Izby. Z tej okazji Dyrektor MDK Iwona Szcześniak została wyróżniona medalem za wspieranie rozwoju samorządu gospodarczego i przedsiębiorczości.

Medal 1

Medal 2

Stypendia Artystyczne

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku rozpoczął 9 rok współpracy z Izbą Przemysłowo-Handlową w Białymstoku. Od 2012 r. Izba Przemysłowo-Handlowa jest fundatorem stypendiów dla uzdolnionych artystycznie uczestników naszych zajęć, w wieku od 8 do 22 roku życia. Szansę na pełniejszy rozwój swoich pasji, zainteresowań i zdolności, w latach 2012-2021, otrzymało 80 uczestników zajęć pracowni: teatralnej, plastycznej, muzycznej, tanecznej, literatury, modelarskiej, szachowej oraz projektowania i szycia.

Miło nam poinformować, że fundusz stypendialny będzie także kontynuowany w bieżącym roku. Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Firma Doradcza Crido przekazały już środki na ten cel.

Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych.

IMG 20210920 183657

Procedury bezpieczeństwa MDK

Zapraszamy do zapoznania się z  procedurami obowiązującymi w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku dot. przyprowadzania, odbioru dziecka z zajęć oraz postępowania w przypadku spóźnienia się rodzica/opiekuna prawnego.

pobierz procedury

pobierz oświadczenia

Zachęcamy do zapoznania się z uaktualnionymi procedurami obowiązującymi w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19.

pobierz procedury bezpieczeństwa MDK