„Wodne opowieści” – wystawa fotografii Ewy Kosackiej w Galerii Młodych MDK

Ewa Kosacka - fotografią pasjonuje się od kilku lat, jej prace powstają głównie podczas wyjazdów turystycznych. Najchętniej fotografuje Morze Bałtyckie w myśl powiedzenia ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie". Swoje zdjęcia prezentuje na blogach fotograficznych. Ponadto bierze udział w konkursach fotograficznych, m.in. jej prace zostały nagrodzone w konkursie ph.: ,,Białystok na cały rok”.

Wernisaż odbędzie się 5 listopada 2019 roku o godzinie 17.30  w siedzibie placówki.

Zapraszamy!!!

Afisz Ewa Kosacka

POLA NADZIEI 2019

To międzynarodowy program realizowany wyłącznie przez hospicja, polegający na sadzeniu jesienią żonkili – symboli nadziei i tworzeniu „pól nadziei”. Kiedy wiosną zakwitną – są rozdawane w trakcie ulicznych kwest. Pozyskane w ten sposób fundusze pozwalają na zaspokojenie potrzeb podopiecznych hospicjum.

Serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację X edycji akcji „Pola Nadziei”

pod hasłem „Jesteśmy sobie potrzebni”.

Nasze działania zainicjujemy posadzeniem żonkili na rabacie w siedzibie

Młodzieżowego Domu Kultury  przy ul. Warszawskiej 79A -  11 października 2019 r. o godz. 16.30.