Wiosna na skrzydłach

Serdecznie zapraszamy na wystawę on-line prac plastycznych dzieci i młodzieży z pracowni instruktorów: Dominiki Borys-Prus, Ewy Samojlik oraz Doroty Świdzińskiej.

Szanowni Państwo,

po raz pierwszy w historii MDK wystawa wielkanocna odbędzie się nieco inaczej...

Start - 8 kwietnia 2020, godz. 18.00

Do zobaczenia!!!

Plakat po poprawkach

Półkolonie letnie w MDK

Zasady rekrutacji na półkolonie letnie 2020 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku

INFORMACJE OGÓLNE:

• Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku organizuje półkolonie letnie w terminie:
  • I turnus – 29.06.2020 r. – 3.07.2020
  • II turnus – 6.07.2020 r. – 10.07.2020 r.
  • Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 7 – 12 lat.
  • Ilość miejsc jest ograniczona do 45 osób na jeden turnus. MDK zastrzega 10 miejsc dla dzieci pracowników – w każdym z turnusów.

CENA ZA TURNUS:

• Koszt jednego turnusu wynosi 220 zł.

ZAPISY:

• O przyjęciu dziecka na półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń i miejsce zamieszkania – w pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci mające stałe miejsce zamieszkania w Białymstoku.
  • Dziecko można zapisać wyłącznie na jeden wybrany turnus. O możliwości zapisania dziecka na oba turnusy poinformujemy Państwa po zakończeniu rekrutacji. Warunkiem przyjęcia dziecka na kolejny turnus będą wolne miejsca na liście.
  • Zapisy będą odbywały się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez zamieszczone poniżej formularze. Formularze zostaną aktywowane w dniu rozpoczęcia zapisów:
  • zapisy na I turnus rozpoczną się dnia 4.05.2020 r. (poniedziałek) o godz. 18.00

Formularz zgłoszenia na I turnus

• zapisy na II turnus rozpoczną się dnia 7.05.2020 r. (czwartek) o godz. 18.00

Formularz zgłoszenia na II turnus

• Listy dzieci przyjętych na półkolonie wraz z ewentualną informacją o wolnych miejscach zostaną opublikowane na stronie internetowej MDK po zakończeniu rekrutacji w godzinach wieczornych w dniach:
    • I turnus – 6.05.2020 r.
    • II turnus – 11.05.2020 r.
  • Po zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie rodzic/opiekun prawny jest zobowiązany:
    • wypełnić kartę zgłoszenia dziecka (do pobrania w Dziale Organizacji Imprez MDK, pok. 5, ul. Warszawska 79a)
    • oraz dokonać przelewu 220 zł:
    • tytułem: Półkolonie turnus (I lub II), imię i nazwisko dziecka
    • na konto: 04 1240 1154 1111 0010 3577 0221 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79a, 15-201 Białystok

Zwrotu karty oraz wpłaty należy dokonać do dnia 1.06.2020 r.

ZAPEWNIAMY:

• Opiekę pedagogiczną w godzinach 8.00 – 16.00.
  • Ubezpieczenie uczestników.
  • Wyżywienie w restauracji „Dąbrówka” (obiad i podwieczorek). Uwaga - restauracja nie zapewnia specjalistycznych diet.
  • Zajęcia z instruktorami MDK (m.in. muzyczne, taneczne, plastyczne, teatralne, informatyczne, sportowe, j. angielski i inne).
  • Wyjścia m.in. do: kręgielni, kina, muzeum, centrum zabaw.

DANE OSOBOWE:

• Rodzic/opiekun prawny wysyłając formularz zgłoszenia dziecka na półkolonie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych swoich i dziecka w celach związanych z postępowaniem rekrutacyjnym na półkolonie letnie organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku (ul. Warszawska 79a, 15-201 Białystok).
  • Klauzula informacyjna zamieszczona jest na stronie.

Spotkania integracyjne w MDK

W ramach 'Spotkań integracyjnych w MDK' zapraszamy na prezentację dorobku artystycznego podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Łomży - 5 marca 2020 roku, godz. 10.00, ul. Warszawska 79a.

77 spotkania