Lesson about Christmas

Serdecznie zapraszamy na polsko-angielskie przedstawienie przygotowane przez dzieci z koła English Theatre MDK oraz wspólne kolędowanie w wykonaniu dzieci z pracowni języka angielskiego.

strona christmas internet

Półkolonie zimowe 2019

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku 7 – 12 lat na półkolonie zimowe w terminie:

21.01.2019 r. – 26.01.2019 r.

Koszt jednego turnusu wynosi 250 zł.

Ilość miejsc ograniczona do 50 osób. MDK zastrzega 10 miejsc dla dzieci pracowników.

Uwaga. Restauracja „Dąbrówka”, która przygotowuje wyżywienie dla uczestników półkolonii, nie zapewnia posiłków dietetycznych.

Szczegóły dotyczące programu na plakacie.

Zapisy będą odbywały się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez formularz, który zostanie aktywowany w dniu  02.01.2019 r. o godzinie 18.00.

formularz zgłoszenia

Lista dzieci przyjętych na półkolonie wraz z ewentualną listą rezerwową zostanie opublikowana na stronie internetowej MDK.

plakat zimowisko 2019