Zabawa karnawałowa w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza wszystkie chętne dzieci uczęszczające na zajęcia MDK na zabawę karnawałową. Impreza odbędzie się 16 stycznia (czwartek)o godz. 17.30 w sali widowiskowej MDK. W programie: przedstawienie pt. „Lokomotywa” teatru "Jak się patrzy", zabawy taneczne, konkursy oraz wiele innych atrakcji. Nie zabraknie również wizyty Świętego Mikołaja. Bliższych informacji udzielają pracownicy Działu Organizacji Imprez MDK pod numerem telefonu 85 732 79 49.

Do miłego zobaczenia :)

Zimowisko ART

Zapraszamy młodzież od 12 roku życia na warsztaty malarskie
  • termin: 29 - 30 stycznia 2020 roku, w godz. 9.00-13.00,
  • miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79a,
  • wiek uczestników: od 12 lat,
  • program: farby akrylowe, płótno (podobrazie),
  • koszt: 30 zł,
  • zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 662120501,
  • termin zapisów do 17.01.2020 r.,
  • ilość miejsc ograniczona.

„Yellow MDK” – wystawa malarstwa Dominiki Borys-Prus

Dominika Borys-Prus prowadzi pracownię sztuki użytkowej w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. W 2017 roku uzyskała dyplom z wyróżnieniem ze specjalności 'Malarstwo w architekturze' na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Porusza się w obszarze abstrakcji. Interesują ją zagadnienia koloru, technologii malarstwa oraz pracy na dużym formacie. W swoich pracach stosuje zazwyczaj wąską gamę kolorystyczną.

Wystawa pt.: „Yellow MDK” jest próbą wywarcia na odbiorcy pozytywnego bądź negatywnego odczucia, atakując jego zmysły intensywnym zapachem i kolorem. Czy będziesz umiał się tam odnaleźć? Czy poczujesz się tam dobrze, a może wprost przeciwnie?

Wernisaż odbędzie się 10 stycznia 2020 roku o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, ul. Warszawska 79A.

Wystawa potrwa do 31 stycznia 2020 roku.

Afisz Yellow MDK poprawiony

Półkolonie zimowe

Pobierz program półkolonii zimowych

Lista dzieci przyjętych na półkolonie zimowe MDK 2020

Rodziców dzieci przyjętych na półkolonie zimowe w MDK zapraszamy po odbiór KART KWALIFIKACYJNYCH uczestnika wypoczynku.  Karty będą wydawane w MDK ul. Warszawska 79a, w pokoju numer 5 od wtorku 7.01.2020 r. w godzinach 9.00 –18.30.

TERMIN DOKONANIA WPŁATY ZA PÓŁKOLONIE UPŁYWA 12.01.2020 R.,
NATOMIAST WYPEŁNIONĄ KARTĘ UCZESTNIKA NALEŻY ZWRÓCIĆ DO 13.01.2020 R.

Czytaj więcej...