O pracowni...

Fun&Easy

Nauczanie młodych, żądnych wiedzy umysłów to niesamowite wyzwanie, ale również nieopisana satysfakcja. Sama miałam szczęście spotkać wspaniałych nauczycieli i teraz, wzorując się na nich, staram się służyć pomocą moim uczniom, jednocześnie również ucząc się od nich bezpośredniości i wrażliwości w odbieraniu otaczającego świata.

W pracy staram się kierować słowami: “They think that they play but we know that they learn”. Zajęcia, które prowadzę, wprowadzają dzieci w świat języka angielskiego. Właściwy przebieg procesu nauczania gwarantują odpowiednie techniki pracy, takie jak: gry i zabawy językowe, piosenki, projekty, techniki multimedialne. Sprzymierzeńcem w nauce jest życzliwa atmosfera, entuzjazm, zabawa, humor. Wszystko to po to, aby osłuchać się z językiem i zachęcić do dalszej nauki.

Obecnie uczę dzieci i młodzież w wieku od 4,5 do 15 lat z podziałem na grupy 10-12 osobowe. Kwalifikacje do poszczególnych grup odbywają się na podstawie wiedzy i umiejętności oraz wieku uczniów. Nabór do poszczególnych grup odbywa się na początku roku szkolnego. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych w blokach czasowych 45 minut i 90 minut, dwa razy w tygodniu.

W "Galerii" znajdziecie Państwo zdjęcia z najważniejszych wydarzeń, w których brali udział uczestnicy zajęć zarówno ci młodsi, jak i starsi. Wszystkie interesujące, zabawne i wzruszające momenty staramy się uwiecznić piórem i aparatem, aby móc potem podzielić się nimi z Państwem na łamach naszej strony.

Magdalena Koniuch

facebooklogo pntablicalogo bip

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.