A MOŻE NA LUDOWO?

Od września Młodzieżowy Dom Kultury łączy siły z Samorządowym Ogniskiem Baletowym :). Cieszymy się na to nowe wyzwanie oraz zapraszamy do poznawania nowych obszarów samorealizacji i  form ekspresji.

Rodzicu! Przekonaj się sam o pięknie oraz wyjątkowości polskiego folkloru, my spróbujemy przekonać Twoje dziecko!

W Ognisku, pod okiem doświadczonej kadry, od podstaw nauczy się ono  zarówno tańca, jak i śpiewu, wzmocni pewność siebie. Podczas spotkań dzieci zapoznają się przede wszystkim z tańcami, zabawami i przyśpiewkami regionalnymi, ale także z podstawami technik tańca klasycznego i współczesnego oraz elementami aktorstwa, które pomogą wypracować piękną postawę taneczną oraz umiejętność odpowiedniego prezentowania się na scenie.

Każdy uczestnik zajęć tej wyjątkowej instytucji ma szansę odnalezienia własnego sposobu na sport, taniec, muzykę, przyjaźń i samorealizację. Może przeżyć przygodę z dźwiękami i ruchem w grupie rówieśników.

Czekamy na dzieci od I do VIII klasy Szkoły Podstawowej

Badanie uzdolnień przyszłych uczestników zajęć odbędzie się 17.06.2021 r. o godzinie 17:00,

w siedzibie placówki, ul. Bohaterów Monte Cassino 25.

Zapraszamy!!!

Pobierz pdf

Rekrutacja do MDK 2021/2022

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji na nowy rok szkolny (2021/2022). Szczególną uwagę prosimy zwrócić na terminarz rekrutacji.

REKRUTACJA DO MDK ROZPOCZYNA SIĘ 1 CZERWCA 2021 ROKU, dokumenty dostarczone lub wysłane mailem przed tym terminem nie będą uwzględniane w rekrutacji! Rodzice kandydata (lub pełnoletni kandydat), którzy ubiegają się po raz pierwszy o przyjęcie na zajęcia do MDK, wysyłają odpowiedni dokument pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składają go do skrzynki pocztowej znajdującej się na zewnątrz budynku MDK przy ul. Warszawskiej 79a lub budynku MDK przy ul. Żabiej 5.

Na pierwszym etapie rekrutacji NIE NALEŻY dołączać żadnych dokumentów niezbędnych do potwierdzenia dodatkowych kryteriów.

Szczegóły w załączonej dokumentacji – zapraszamy i do zobaczenia w MDK!

*Dokumenty niezbędne do potwierdzenia kryteriów: oświadczenie rodziców o pobieraniu nauki w systemie dziennym, o zatrudnieniu lub prowadzeniu przez nich działalności gospodarczej, oświadczenie rodzica/ów o uczęszczaniu rodzeństwa kandydata na zajęcia w Placówce, oświadczenie osoby wykonującej władzę rodzicielską, pieczę zastępczą lub sprawującą opiekę dostępne są u dyrektora Placówki (do wypełnienia wyłącznie w przypadku równorzędnych wyników uzyskanych na pierwszym etapie postępowania   rekrutacyjnego).

Nowe zajęcia w MDK

Kreatywne zajęcia taneczne

Warsztaty medialne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z UAKTUALNIONĄ ofertą zajęć MDK na nowy 2021/2022 rok szkolny.

Pobierz ofertę zajęć

Pobierz regulamin rekrutacji

Pobierz terminarz

zal.1a 1b deklaracja kontynuacja

zal.2A. wniosek

zal.2B. wniosek

zal.2C. wniosek

zal.3.-a-b potwierdzenie uczestnictwa

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.