Pracownia Fotograficzna „Fotografia na Ciepłej”

Prowadzący Jerzy Lech zajmuje się fotografią całe życie, nie tylko ma w tym kierunku wykształcenie uniwersyteckie, ale przede wszystkim sam fotografuje, jest dziennikarzem wyspecjalizowanym w tematyce fotograficznej (ok. 350 artykułów o fotografii w polskich prestiżowych miesięcznikach fotograficznych) i ma na swoim koncie znaczące doświadczenie dydaktyczne.

Uczestnicy zajęć fotograficznych Jerzego Lecha zdobywają nagrody w konkursach, zdają egzaminy na wyższe uczelnie artystyczne, tworzą fotoblogi, robią kariery w kraju i zagranicą lub po prostu poszerzają o fotografię swój horyzont wrażliwości uprawiając różne niezwykłe profesje niezwiązane z fotografią.

Na zajęciach poznacie warsztat i będziecie dużo fotografować. Poradzicie sobie z każdym aparatem fotograficznym i obiektywem. Technika fotograficzna stanie się w Waszych rękach narzędziem wyrażania swoich pomysłów, wrażeń i emocji. Nauczycie się obróbki cyfrowej zdjęć, będziecie chodzić na plenery, bardzo dużo rozmawiać o wykonanych zdjęciach, a na koniec zrobimy wystawę najlepszych prac.

Zapraszamy uczestników w wieku 14-26 lat.

facebooklogo pntablica

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Deklaracja dostępności.